Keystone logo
University Of The Valley Of Guatemala

University Of The Valley Of Guatemala

University Of The Valley Of Guatemala

Wstęp

Universidad Del Valle De Guatemala to jeden z najbardziej prestiżowych uniwersytetów w Ameryce Środkowej. Jesteśmy liderem w dziedzinie technologii oraz promowania badań i nauczania na wysokim poziomie. Nie jesteśmy prywatną uczelnią. 1 w Ameryce Środkowej i Panamie, według rankingu QS i jedyna uczelnia z instytucjonalną akredytacją Heroes w Gwatemali.

Od ponad 50 lat szukamy i witamy utalentowanych ludzi, którzy chcą być agentami zmian. Oferujemy charakterystyczny model z szerokim naciskiem na sztuki wyzwolone, połączony ze specjalistycznymi szkoleniami z zakresu nauk ścisłych, technologii, innowacji, przedsiębiorczości i edukacji. Zarówno nasze portfolio programów, jak i nasz program badań i działań informacyjnych odpowiadają na potrzeby naszego środowiska, nowych pokoleń studentów i promują poszukiwanie rozwiązań dla wyzwań naszego społeczeństwa.

W naszych trzech kampusach UVG została scharakteryzowana jako instytucja, która poszukuje doskonałości akademickiej z wartościami i kryteriami, aby pomóc wszystkim studentom, poprzez pomoc finansową i stypendia dla utalentowanych młodych ludzi z ograniczonymi zasobami.

Lokalizacje

  • Guatemala City

    Guatemala City, Gwatemala

    pytania