Keystone logo
University of the East (Universidad del Este (UDE))

University of the East (Universidad del Este (UDE))

University of the East (Universidad del Este (UDE))

Wstęp

Universidad del Este narodził się w nowym kontekście narodowym, regionalnym i światowym, przyjmując moment w historii, że musi podróżować z odpowiedzialnością i mocnym zaangażowaniem w interpretację, uczestnictwo i wkład w ten kontekst.

Jakość w naszej Uczelni jest utrzymywana w ciągłym poszukiwaniu poziomu doskonałości, zachowując tożsamość instytucjonalną, trafność procesów oraz ciągłą ocenę wewnętrzną i zewnętrzną, opartą na niezbędnym zrozumieniu środowiska, w którym jest wstawiona.

Środowisko naukowo-badawcze, przestrzeń dla usług edukacyjnych i kształcenia ustawicznego.

Nasz Uniwersytet jest zaangażowany w jakość nauczania, doskonałość w badaniach oraz wsparcie zasług, umiejętności i równości.

Ułatwienie i promowanie dostępu do wysokiej jakości materiałów informacyjnych do czytania, konsultacji i nauki oraz stałej orientacji, poradnictwa i stałego wsparcia specjalistycznych tutorów ukierunkowanych na poradnictwo.

Dążymy do stworzenia prawych, zdolnych i krytycznych obywateli o szerokiej i multidyscyplinarnej wizji, którzy przyjmują na siebie odpowiedzialność za przyczynianie się do bardziej sprawiedliwego i wspierającego świata.

Miło mi powitać Państwa w tym wehikule informacji i komunikacji, w którym będziecie mogli zainicjować wiedzę i relację, której życzymy owocnej i intensywnej.

Lokalizacje

 • La Plata

  Calle 2,684, , La Plata

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania