Keystone logo
University of Surrey Magister 5G i systemy komunikacji przyszłych generacji
University of Surrey

Magister 5G i systemy komunikacji przyszłych generacji

Guildford, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 24 400 / per year *

W kampusie

* studenci z Wielkiej Brytanii w pełnym wymiarze godzin: 10 600 £ | studenci brytyjscy w niepełnym wymiarze godzin: kredyty 1200/15; studenci zagraniczni: 2500 funtów/15 punktów

Applying for a Masters at Surrey

Wstęp

Dlaczego warto wybrać ten kurs

Systemy komunikacji 5G i przyszłej generacji połączą niemal wszystko w otaczającym nas świecie. Podobnie jak wynalezienie podróży lotniczych i Internetu, trudno będzie wyobrazić sobie życie bez nich.

Na naszym magisterium w dziedzinie systemów komunikacji 5G i przyszłych generacji będziesz na czele tego rozwijającego się, ekscytującego sektora. W Surrey cieszymy się międzynarodowym uznaniem w dziedzinie łączności w przyszłości — nasze pionierskie Centrum Innowacji 5G jest siedzibą największej na świecie akademickiej grupy badawczej specjalizującej się w komunikacji 5G.

Wykorzystując symulatory oprogramowania i stanowiska testowe, nasze badania generują nowe koncepcje w terenie, przekształcając pomysły w przyszłościowe rozwiązania dla świata jutra.

Co będziesz studiować

Komunikacja mobilna szybko staje się główną infrastrukturą telekomunikacyjną na świecie.

Dzięki technologii takiej jak 5G komunikacja mobilna połączy wszystko, od transportu po fabryki, domy i oczywiście samych ludzi. Oferując inteligentniejszą wydajność operacyjną w różnych obszarach, technologia ta może poprawić ogólną produktywność kraju.

Nasz tytuł magistra w dziedzinie systemów komunikacyjnych 5G i przyszłych generacji pozwoli Ci zrozumieć aspekty inżynieryjne tej szybko rozwijającej się dziedziny, a także pojawiające się systemy wsparcia szerokopasmowego mobilnego Internetu.

Surrey jest siedzibą największej na świecie akademickiej grupy badawczej zajmującej się komunikacją 5G, której członkami założycielami są najwięksi brytyjscy operatorzy telefonii komórkowej, dzięki czemu będziesz mieć kontakt z zaawansowaną komunikacją i modułami badawczymi dotyczącymi technologii 4G i 5G.

Uznanie zawodowe

Magister - Instytut Inżynierii i Technologii (IET).

Akredytowany przez Institution of Engineering and Technology w imieniu Engineering Council jako spełniający wymagania dotyczące dalszego kształcenia w celu rejestracji jako dyplomowany inżynier. Kandydaci muszą posiadać akredytowany przez CEng stopień licencjata BEng / BSc (z wyróżnieniem), aby spełnić pełne wymagania rejestracji CEng.

Badania

W naszym Zakładzie mieści się Instytut Systemów Komunikacyjnych. Mieści się w nim ponad 100 naukowców zajmujących się wieloma technologiami komunikacyjnymi, w tym „internetem rzeczy”, satelitą, bezpieczeństwem i radiem, a także głównym ośrodkiem badawczym – Centrum Innowacji 5G (5GIC). Inwestycje rządowe i przemysłowe o wartości ponad 100 milionów funtów umożliwiają 5GIC bycie pionierem w przyszłości połączonego społeczeństwa i gospodarki cyfrowej. Twoje studia zostaną poinformowane przez jedne z najlepszych innowacji i badań na świecie.

143441_rsz_dsc_9505.jpg

Rekrutacja

Program

Stypendia i Finansowanie

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania