Keystone logo
© BIMM University
University of Surrey

University of Surrey

University of Surrey

Wstęp

University of Surrey to globalna społeczność idei i ludzi, zaangażowana w zmieniającą życie edukację i badania. Dzięki pięknemu i tętniącemu życiem kampusie zapewniamy wyjątkowe nauczanie i praktyczną naukę, aby inspirować i wzmacniać naszych uczniów do osobistego i zawodowego sukcesu. Dzięki naszym pracownikom i studentom Surrey osiąga wspaniałe rzeczy.

Oprócz wysokiej jakości nauczania uniwersytet zapewnia dostęp do wielu akademickich usług i zasobów wsparcia. Studenci zagraniczni mogą otrzymać pomoc w zakresie umiejętności językowych, a istnieje wiele usług, które pomogą im łatwo zaaklimatyzować się w życiu uniwersyteckim.

143436_rsz_220_learning_centre_building.jpg

Dostępna jest także szeroka oferta wsparcia zawodowego. Studenci wszystkich kierunków mogą korzystać ze wsparcia biznesowego i doradztwa w zakresie przedsiębiorczości. Każdy może odkrywać różne pomysły, rozwijać pożądane umiejętności biznesowe i zwiększać perspektywy swoich absolwentów. Nasze osiągnięcia w zakresie szans na zatrudnienie absolwentów są jednymi z najlepszych w Wielkiej Brytanii – 95% naszych absolwentów studiów podyplomowych zostało zatrudnionych lub kontynuowało naukę w ciągu 15 miesięcy od ukończenia studiów – badanie Graduate Outcomes Survey 2023.

W Surrey robimy wszystko, co w naszej mocy, abyś czuł się bezpieczny, osiedlony i szczęśliwy podczas pobytu na uniwersytecie. Nasz kampus będzie Twoim drugim domem, a Ty szybko staniesz się częścią naszej zwartej społeczności kampusu. Nasi pracownicy zawsze stawiają naszych uczniów na pierwszym miejscu. Bez względu na to, czego potrzebujesz, w Surrey jest ktoś, kto może Ci pomóc. Mamy dedykowane centrum porad i wsparcia dla studentów w MySurrey Hive, przyjazne zespoły wsparcia dla studentów międzynarodowych, duszpasterstwo wielowyznaniowe, a studenci stażyści mają dostęp do wsparcia i mentoringu ze strony swoich pracowników akademickich.

143441_rsz_dsc_9505.jpg

Od września 2020 roku będziemy dostarczać wszystkim naszym studentom studiów licencjackich i podyplomowych bezpłatne cyfrowe kopie ich podstawowych podręczników. Jest to część naszego zobowiązania do uczynienia uniwersytetu bardziej dostępnym, umożliwiając naukę w bardziej cyfrowym środowisku.

Życie na uniwersytecie to coś więcej niż tylko wykłady i zajęcia. Dbamy o to, aby Twoje doświadczenie uniwersyteckie było tak zróżnicowane i satysfakcjonujące, jak to tylko możliwe, dając Ci nieskończone możliwości wykorzystania czasu spędzonego z nami.

Jeśli interesujesz się sportem lub chcesz aktywnie spędzać czas na uniwersytecie, Surrey Sports Park jest domem dla szerokiej gamy pierwszorzędnych obiektów, w tym ośmiotorowego basenu olimpijskiego, 120-stacyjnej siłowni i 10-metrowej wspinaczki ściany. Jeśli chcesz tylko dobrze się bawić i poznać nowych ludzi, nasz Związek Studentów ma również szeroką gamę ekscytujących klubów i stowarzyszeń oraz organizuje niezapomniane wydarzenia i możliwości wolontariatu, aby zapewnić Ci jak najlepsze doświadczenie uniwersyteckie.

Zaledwie 34 minuty pociągiem od Londynu studenci mogą cieszyć się pięknym, przyjaznym kampusem i dzielnicą Surrey. Guildford to tętniące życiem i przyjazne miasto otoczone malowniczymi krajobrazami.

Surrey stara się zainspirować uczniów do spojrzenia na świat w nowy sposób, do śmiałości w pracy i doświadczenia wszystkiego, co niesie ze sobą życie studenckie.

143438_rsz_2screen_shot_2020-11-07_at_95945_pm1.png

Funkcje kampusu

  Rekrutacja

  Applying for a Masters at Surrey

  Postgraduate Online events on 26th April, 17th May and 22nd May.

  English Language Requirements

  Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

  Lokalizacje

  • Guildford

   University of Surrey Guildford, , Guildford

  pytania