Keystone logo
University of Sunderland in Hong Kong

University of Sunderland in Hong Kong

University of Sunderland in Hong Kong

Wstęp

Witamy na University of Sunderland in Hong Kong

Elastyczne studia uniwersyteckie dopasowane do Twojego stylu życia

University of Sunderland in Hong Kong | Decyzja należy do przyszłości

University of Sunderland (Wielka Brytania) został założony w 1901 roku i ma ponad 19 000 studentów na całym świecie. 2 marca 2017 roku w konsulacie brytyjskim uczelnia ogłosiła uruchomienie swojego kampusu w Hongkongu - University of Sunderland in Hong Kong .

Studia za granicą nie są już przywilejem studentów z wymiany ani studentów studiujących za granicą. University of Sunderland in Hong Kong oferuje obecnie 3-letnie studia licencjackie (z wyróżnieniem), które obejmują półroczne studia w naszym kampusie w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu studenci, którzy aspirują do studiowania za granicą, mogą poszerzyć swoje horyzonty i uzyskać cenny kontakt z kulturą brytyjską.

Szeroka gama programów akademickich w pełnym i niepełnym wymiarze godzin

University of Sunderland in Hong Kong oferuje szeroką gamę programów akademickich, w tym stopnie licencjackie / licencjackie, podyplomowe / magisterskie, stopnie uzupełniające, wyższe dyplomy, krótkie kursy przygotowujące do IELTS, psychologię dziecka i psychologię przywództwa, programy Data Science, darmowe webinary i wiele innych.

Na University of Sunderland in Hong Kong możesz cieszyć się zmieniającym życie i transformującym doświadczeniem w ramach tej ugruntowanej społeczności akademickiej.

University of Sunderland in Hong Kong

University of Sunderland in Hong Kong jest pierwszym i jedynym kampusem uniwersyteckim w Wielkiej Brytanii w Hongkongu. University of Sunderland (Wielka Brytania) od 2004 r. Współpracuje z RDI, wiodącym dostawcą kwalifikacji uniwersyteckich, w zakresie świadczenia międzynarodowych studiów licencjackich i podyplomowych w Hongkongu. Uniwersytet w Sunderland ma również regionalne biuro rekrutacyjne w Hongkong od prawie 16 lat. Niedawne przejęcie RDI, obecnie University of Sunderland in Hong Kong , jest kluczowym elementem długoterminowych ambicji strategicznych Uniwersytetu w regionie azjatyckim.

Uniwersytet ma teraz 3 kampusy - w Hongkongu, Londynie i Sunderland. Uniwersytet zapewnia szeroką gamę dyplomów, stopni i tytułów magisterskich z programów Business Administration dla osób ze wszystkich środowisk. Prowadzi zarówno studia licencjackie i podyplomowe w niepełnym, jak i stacjonarnym wymiarze godzin w Hongkongu na swoim kampusie Centralnym - rzut kamieniem od stacji MTR.

Niezależnie od Twoich przyszłych ambicji, podejmij decyzję, która zmieni życie, wybierając studia na University of Sunderland in Hong Kong . I zobacz, dokąd może cię poprowadzić twoja kariera.

University of Sunderland

Założona w 1901 roku, z ponad 19 000 studentów na całym świecie. University of Sunderland to innowacyjny, przyszłościowy uniwersytet z wysokimi standardami nauczania, badań i wsparcia, który znajduje się w sercu jednego z najbardziej obiecujących miast Wielkiej Brytanii.

Uniwersytet ma silne powiązania z przemysłem i biznesem oraz ściśle współpracuje z niektórymi z wiodących światowych firm. Jesteśmy znani na całym świecie z jakości naszego nauczania i badań. Jesteśmy dumni, że jesteśmy uznawani za jednego z czołowych brytyjskich dostawców edukacji międzynarodowej. Świadectwem naszej rosnącej reputacji jest to, że uniwersytet był w tym roku najwyższym wspinaczem w The Guardian League Tables, zdobywając 30 miejsc.

Szkoła Biznesu w Sunderland

Szkoła Biznesu w Sunderland cieszy się renomą z dostarczania programów, na które wpływają najnowsze teorie i praktyka biznesowa i zarządzania. Studia podyplomowe obejmujące szereg funkcji biznesowych. Gwarantuje to, że jako absolwent jesteś wyposażony w wiedzę i umiejętności potrzebne do znalezienia pracy na poziomie absolwenta lub założenia własnej firmy. U podstaw filozofii Szkoły leży zobowiązanie do zapewnienia wysokiej jakości edukacji oraz umiejętności i wiedzy gotowej do pracy, aby pomóc każdemu absolwentowi z powodzeniem funkcjonować w przyszłej karierze.

Zatrudnialność leży u podstaw doświadczenia uniwersyteckiego. W Sunderland Business School jest to poparte dążeniem do rozwijania sześciu kluczowych cech absolwentów: zdolnych, dociekliwych, kreatywnych, przedsiębiorczych, etycznych i globalnych. Dlatego 94% absolwentów jest zatrudnionych lub kontynuuje naukę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów. (Według najnowszego badania Destination of the Leavers from Higher Education)

Lokalizacje

Lokalizacje
 • Central

  Wyndham Street,1-3, , Central

  • facebook
  • instagram
  • linkedin
  • youtube

pytania