Keystone logo
University of SS. Cyril and Methodius in Trnava

University of SS. Cyril and Methodius in Trnava

University of SS. Cyril and Methodius in Trnava

Wstęp

O nas

Uczelnia oferuje możliwość studiowania w tych programach: język niemiecki, język rosyjski, język i literatura S lovak, program szkolenia nauczycieli, historia, język angielski, etnologia, psychologia, biologia, ochrona środowiska, biotechnologia, informatyka stosowana, stosowane Chemia, filozofia, radiologia, komunikacja w środkach masowego przekazu, komunikacja marketingowa, polityka publiczna, zarządzanie usługami publicznymi, nauki polityczne, administracja publiczna, studia europejskie i wiele innych.

123175_20191021qz84XIZIOFGv2XBz_caoMy_large.jpg

Co mamy do zaoferowania?

  • Istnieje ponad 130 akredytowanych programów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych
  • Na Uniwersytecie SS. Cyryl i Metody - pod auspicjami Wydziału Artystycznego - istnieje możliwość wzięcia udziału w intensywnym kursie języka słowackiego dla obcokrajowców, który umożliwi zagranicznemu kandydatowi studiowanie wybranego programu studiów w języku słowackim.
  • Możliwość studiowania atrakcyjnych programów studiów w języku angielskim lub kursów, które są unikalne na Słowacji
  • Szeroki zakres działań kulturalnych i sportowych: zespół śpiewu i tańca Trnafčan, chór uniwersytecki UniTTy, The ‑ a (r) t ‑ re, amatorski teatr wolontariacki HIT UCM Trnava i wiele innych możliwości.
  • Atrakcyjne otoczenie Trnawy - pięknego miasta pełnego studentów, w którym odbywa się wiele wydarzeń, koncertów, przedstawień teatralnych oraz meczów piłki nożnej i oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu.
  • A zwłaszcza - od Trnawy jest wszędzie blisko - do Bratysławy, Moraw i Czech, po Austrii, na Węgry oraz w ramach mobilności Erasmusa w całej Unii Europejskiej i poza nią.
128604_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

UCM bardzo udany w ICM ERASMUS

Zgodnie z wynikami oceny wniosków o program mobilności dla krajów partnerskich (krajów spoza UE) w 2019 r., International Credit Mobility (ICM), nasza uczelnia należy do trzech najbardziej udanych uniwersytetów w tym projekcie na Słowacji .

Kraje takie jak Algieria, Hongkong, Kazachstan, Kosowo, Malezja, Meksyk, Federacja Rosyjska, Tanzania, Iran, Irak, Indonezja są teraz naszymi partnerami projektu.

Program Erasmus ICM umożliwia studentom i nauczycielom współpracę i wymianę z uniwersytetami w krajach partnerskich Erasmus, w wielu krajach nieuczestniczących w standardowym programie Erasmus.

Ogólnie rzecz biorąc, europejskie instytucje szkolnictwa wyższego mogą współpracować z instytucjami partnerskimi spoza Unii Europejskiej poprzez międzynarodową mobilność indywidualną, wspólne programy studiów i wspólne projekty, w tym projekty budowania zdolności i rozwoju zawodowego pracowników w wschodzących częściach świata.

W programie mogą uczestniczyć instytucje szkolnictwa wyższego w krajach programu i krajach partnerskich, a także studia magisterskie i doktoranckie.

Lokalizacje

  • Trnava

    The University of Ss. Cyril and Methodius Námestie J. Herdu 2 Trnava, 917 01, Slovak Republic, , Trnava

Programy

pytania