Keystone logo
© Eva Dang
University of Southampton

University of Southampton

University of Southampton

Wstęp

Ponad 6500 studentów z ponad 135 krajów wybiera studia na University of Southampton każdego roku. Ponadto mamy powiązania z uniwersytetami i partnerami z całego świata, co czyni nas prawdziwie międzynarodową instytucją.

W Humanistyce jesteśmy zafascynowani ludźmi, ich działaniami i osiągnięciami na przestrzeni wieków, od pradziejów po współczesność. Jesteśmy znani z przełomowych i znaczących na skalę międzynarodową badań i edukacji w naszych szerokich dyscyplinach, z których większość znajduje się w pierwszej dziesiątce na brytyjskich uniwersytetach .

Wiedza na temat tego, co sprawia, że ​​ludzie czkają, jest ważniejsza niż kiedykolwiek w tych burzliwych czasach. Studiowanie na pewnym kierunku w jednej z naszych dyscyplin oferuje ludziom nowy wgląd w ludzkość i skłania do tego rodzaj intelektualnej witalności i twórczej energii, która wypływa z głębokiej pasji uczenia się i nauczania.

Nasza światowej klasy kadra akademicka zapewnia naszym studentom i absolwentom najwyższy poziom czesnego i wsparcia, a ich doświadczenie zawsze opiera się bezpośrednio na osobistych badaniach.

Oprócz pracy we własnych dziedzinach, nasi pracownicy akademiccy współpracują ze sobą w różnych dziedzinach, aby zdobyć wiedzę. Oznacza to, że prowokujące do myślenia tematy, takie jak niewolnictwo, mogą być badane z kilku perspektyw, aby dać uczniom kompleksowy obraz złożonych problemów.

Nasze innowacyjne centra badawcze skupiają badaczy, koncentrując się na szerokich tematach, takich jak XVIII-wieczne i średniowieczne i renesansowe światy. Prowadzimy również unikalny Instytut Parkesa dla relacji żydowskich / nieżydowskich oraz bibliotekę Parkes, jedną z największych kolekcji żydowskich archiwów w Europie.

Nasze najnowsze badania informują o naszym nauczaniu, które jest regularnie uznawane za drugie miejsce w corocznym badaniu National Student Survey. W całej humanistyce nasi akademiccy pracownicy są przyjaźni i przystępni; zawsze chętni do pomocy i wsparcia swoich uczniów, aby odnieść sukces.

Możliwości podyplomowe dla Ciebie

Stanowiący 1% najlepszych uniwersytetów na świecie (QS World University Rankings 2018), z 200 kursami nauczania i ponad 90 kursami badawczymi, Southampton ma światowej sławy akademików i zaplecze, które pomoże Ci stać się najlepszym w swojej dziedzinie .

Wybór na studia w Southampton oznacza stanie się częścią tętniącej życiem, podyplomowej społeczności.

Zająć miejsce w czołówce, wśród najbardziej utalentowanych studentów i naukowców na świecie.

Southampton to największe miasto w hrabstwie ceremonialnym Hampshire na południowym wybrzeżu Anglii.

Znajdujemy się 75 mil od Londynu; 19 mil od Portsmouth i 20 km od Winchester. Jesteśmy tylko kilka minut od Parku Narodowego New Forest, który ma 219 mil kwadratowych pięknego parku i lasu. Wiele z południowo-zachodniego Hampshire to piękne krajobrazy rozciągające się w południowo-wschodnim Wiltshire i na wschód od Dorset. Jesteśmy także bardzo blisko Stonehenge, jednego z cudów świata i najbardziej znanego prehistorycznego pomnika w Europie.

Southampton liczy około 220 000 mieszkańców i jest jednym z najbardziej zielonych i przyjemnych obszarów metropolitalnych w Wielkiej Brytanii. Southampton ma własne lotnisko i szybkie połączenia kolejowe z Londynem i resztą Wielkiej Brytanii. Położone na południowym wybrzeżu jesteśmy domem Carnival UK i regularnie odwiedzają nas największe statki wycieczkowe na świecie.

Southampton jest także domem klubu piłkarskiego Southampton, który rywalizuje w Premier League i The Ageas Bowl, domu hrabstwa Hampshire County Cricket Club.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Southampton

    University of Southampton University Road, SO17 1BJ, Southampton

pytania