Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University Of South Florida Tampa

University Of South Florida Tampa

University Of South Florida Tampa

Wstęp

Witamy na University of South Florida, wybitnym stanowym uniwersytecie badawczym! Uniwersytet Południowej Florydy, położony w samym sercu zatoki Tampa, ma na celu umożliwienie studentom maksymalizacji ich potencjału sukcesu przez całe życie.

USF znajduje się w tętniącym życiem i zróżnicowanym regionie Tampa Bay, z kampusami w Tampie, Sankt Petersburgu i Sarasota-Manatee. Razem te kampusy obsługują ponad 50 000 studentów i oferują stopnie licencjackie, magisterskie, specjalistyczne i doktoranckie.

W naszych 14 uczelniach studenci wybierają spośród ponad 180 kierunków i koncentracji, od biznesu i inżynierii po sztukę i USF Health. Naszym celem jest umożliwienie naszym uczniom prosperowania i zostaliśmy uznani w całym kraju za zniwelowanie różnic w osiągnięciach niezależnie od rasy, pochodzenia lub statusu społeczno-ekonomicznego.

W ciągu ostatnich pięciu lat USF był najszybciej rozwijającym się uniwersytetem w kraju, publicznym lub prywatnym, na liście najlepszych uniwersytetów w US News and World Report. USF zajmuje 46 miejsce jako najlepszy uniwersytet publiczny w Ameryce.

Nasze programy dla absolwentów nadal należą do najlepszych, według US News and World Report, z ośmioma programami w pierwszej 50 w 2018 roku.

Globalne badania naukowe o dużym wpływie mają zasadnicze znaczenie dla misji USF jako jedynego w stanie metropolitalnego Preeminent Research University, wyznaczonego przez Florida Board of Governors. W 2018 roku USF dotarł do 25 najlepszych uniwersytetów publicznych pod względem wydatków na badania - i 42. miejsce w kraju wśród uniwersytetów publicznych i prywatnych. Z całkowitymi wydatkami na badania w wysokości 592 milionów dolarów w latach 2017-2018, USF jest liderem w dziedzinie najnowocześniejszych badań w dziedzinie medycyny, nauki, inżynierii, sztuki i nie tylko.

Założona w 1956 roku USF jest liderem wśród młodych uczelni. Nasz inkubator technologiczny na terenie kampusu stworzył ponad 230 miejsc pracy lokalnie, a nasze Centrum Przedsiębiorczości plasuje się w pierwszej piętnastce w kraju. Jesteśmy również liderami na arenie międzynarodowej, aw 2018 roku drugi rok z rzędu byliśmy numerem jeden wśród producentów Fulbright Scholars w kraju.

Nasz przyszłościowy duch przedsiębiorczości pomógł nam pielęgnować wyjątkowe środowisko dla naszych uczniów. W 2018 roku USF zdobyło nagrodę Active Minds Healthy Campus Award, przyznawaną w uznaniu naszego sukcesu w ustalaniu priorytetów i promowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia naszych uczniów. A teraz siedziba oddziału Phi Beta Kappa - najbardziej prestiżowej krajowej organizacji honorowej w kraju - USF jest gotowa pomóc tym uczniom uwolnić ich największy potencjał.

Nasze przekonanie, że każdy student odniesie sukces, jeśli nadarzy się okazja, informuje o wszystkim, co robimy w USF. Zapraszamy do zapoznania się z naszą uczelnią - osobiście i online - i odkrycia, jak możesz prosperować w USF.

Lokalizacje

  • Tampa

    East Fowler Avenue,4202, 33620, Tampa

    Programy

    pytania