Keystone logo
University of South Florida St. Petersburg - College of Arts & Sciences

University of South Florida St. Petersburg - College of Arts & Sciences

University of South Florida St. Petersburg - College of Arts & Sciences

Wstęp

College of Arts & Sciences to największa uczelnia USF Petersburgu, oferując szeroki zakres programów akademickich. Kolegium ma dziedzictwo dostarczanie programów doskonałości w studencie atmosferze. Światowej klasy badania naukowe i twórcze działania są przeprowadzane w jednym z najpiękniejszych kampusów metropolitalnych w USA Poświęć trochę czasu, aby zbadać naszą ofertę, w której "świat rozpozna swój stopień i twoi profesorowie znam twojego imienia."

College of Arts and Sciences misji

Urzeczywistniać zasady i działania o intensywnych badań humanistycznych uczelni, gdzie nasi absolwenci będą dobrze przeszkolony w swoich dziedzinach, a więc przygotowane dla absolwentów szkół zawodowych. Nasi uczniowie będą mieli krytyczne umiejętności, szerokie perspektywy i świadomości obywatelskiej, które uczynią je zaangażowani i produktywnych obywateli. Krótko mówiąc, nasi uczniowie będą rozpoznawane jako badaczy obywateli.

Gole jednostkowe / Strategie

  1. Bądź wyraźny i znaczący wkład do toczących się dialogów w swoich dziedzinach akademickich; 2. Oczekujemy od naszych studentów i doktorantów do udziału w badaniach - w miarę możliwości we współpracy z wydziału; 3. Pielęgnuj energicznej humanistyczne kultury poprzez rekrutację utalentowanych i zróżnicowaną wykładowców i studentów, przy zachowaniu małych rozmiarów klasy i mentoringu tych studentów mamy; 4. Zachęcaj darmowe dyskusje, wspieranie krytycznego myślenia, popyt, że nasi uczniowie pisać, a jeśli to możliwe, do pracy różnych dyscyplin; 5. Inicjować i rozwijać programy dyplomowe i rozwijać formalne więzi akademickich do innych programów dla absolwentów w ramach University of South Florida systemu; 6. Wprowadzenie, jako część mozaiki doświadczeń nauki w USFSP, zaangażowania obywatelskiego, nauki usług i empirycznej nauki w klasach, w razie potrzeby.

Witamy w Dean Biafora

Witamy i dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą podyplomowych na Uniwersytecie Południowej Florydy Petersburgu (USFSP).

W dynamicznej instytucji badawczo-aktywny, USFSP College of Arts & Sciences oferuje światowej klasy naukowców i indywidualne doświadczenie w świecie rzeczywistym w tętniącej życiem, miejskie, społeczności nabrzeża. Nasze ciało studenta jest zróżnicowana; odzwierciedlające demograficzne regionu, państwa i narodu.

Nasz wybitnych wykładowców jest rozpoznawany poziomie lokalnym, krajowym i na całym świecie za ich wybitne osiągnięcia w dziedzinie badań i stypendium. Nasze elastyczne programy są zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby uczniów, od stopnia pełni on-line w formie Dziennikarstwa i Nauk nośnik do praktycznych badań koncentruje się program studiów podyplomowych Psychologia.

Zachęcam was, aby dotrzeć do dyrektora Graduate Program programu zainteresowanie dowiedzieć się więcej.

Nasza historia w USFSP nadal być napisane i jesteśmy podekscytowani zapraszamy być częścią naszej przyszłości. Dołącz do nas w eksploracji, która jest absolwentką edukacji i badań na University of South Florida Petersburgu.

Lokalizacje

  • Saint Petersburg

    USF St. Petersburg 140 7th Avenue South, 33701, Saint Petersburg

    pytania