Keystone logo
University Of South Dakota

University Of South Dakota

University Of South Dakota

Wstęp

Jako najbardziej historyczna uczelnia w stanie jesteśmy zakorzenieni w tradycji. Ale patrzymy również w przyszłość, zapewniając nowe umiejętności i elastyczne metody uczenia się potrzebne do poruszania się w coraz bardziej złożonym świecie.

Piękny kampus USD o powierzchni 274 akrów położony jest wzdłuż urwisk nad rzeką Missouri w południowo-wschodniej Dakocie Południowej. Od historycznego piękna Old Main po najnowocześniejszą technologię znajdującą się w budynku Lee Medicine & Science Building, poznasz mieszankę tradycji i współczesności na kampusie University Of South Dakota . Od momentu powstania w 1862 roku USD nazywa małe, bezpieczne miasto Vermillion swoim domem. Wraz ze wzrostem wielkości i populacji, kampus i miasto nadal cieszą się wzajemnie korzystnymi relacjami, które pomagają wspierać innowacje i stwarzają ekscytujące możliwości zarówno dla studentów, jak i mieszkańców.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Vermillion

    E Clark St,414, 57069, Vermillion

Programy

pytania