Keystone logo
University of South Australia Master of Professional Accounting DMPC
University of South Australia

Master of Professional Accounting DMPC

Adelaide, Australia

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Jul 2024

AUD 39 600 / per year *

W kampusie

* Opłaty 2021, rocznie, za 1,0 EFTSL

Wstęp

Przegląd stopni

  • Zaprojektowany w celu rozwijania zaawansowanej wiedzy i umiejętności w praktyce księgowej.
  • Jeden z zaledwie pięciu australijskich uniwersytetów oferujących profesjonalne kursy do wyboru CPA w ramach studiów księgowych.
  • Rozwijanie kluczowych umiejętności analitycznych, zarządzania biznesem, rozwiązywania problemów i komunikacji.
  • Ukończenie 150 godzin stażu branżowego jako kursu do wyboru.
  • Skoncentruj się na kluczowych obszarach, takich jak handel, podatki, prawo, audyt, zarządzanie finansami i praktyka publiczna.
  • Udzielanie porad pod nadzorem wykwalifikowanych specjalistów podatkowych członkom społeczności i małym firmom w naszej studenckiej klinice podatkowej.
  • Mentoring ze strony lidera biznesowego wyższego szczebla w ramach programu Executive Partners.
  • Zakwalifikuj się do Advanced Standing dla poprzednich kwalifikacji i ukończ studia w zaledwie 1,5 roku.
  • Studiuj program nauczania oparty na światowej klasy badaniach w dziedzinie rachunkowości1.

12018 Doskonałość w badaniach naukowych dla Australii (ERA).

Dlaczego Master of Professional Accounting?

Szkoła Biznesu University of South Australia jest jednym z największych wiodących dostawców edukacji w zakresie rachunkowości i finansów w Australii i Azji i znajduje się w czołówce jednego procenta na całym świecie1.

UniSA Business jest jedyną szkołą biznesu w Australii Południowej akredytowaną zarówno przez AACSB International (The Association to Advance Collegiate Schools of Business), jak i EFMD (EQUIS) - wiodące światowe organy akredytacyjne uznające doskonałość w edukacji biznesowej i badaniach na poziomie globalnym. Te podwójne akredytacje świadczą o wysokich standardach, jakie utrzymujemy we wszystkich obszarach, takich jak nauczanie, uczenie się studentów i badania, a także o naszym zaangażowaniu w ciągłe podnoszenie jakości naszych programów.

Wzbogacające doświadczenie studenckie

Elastyczny program nauczania i możliwości pozalekcyjne uniwersytetu są zaprojektowane tak, aby pasowały do Twojego stylu życia, preferowanego sposobu uczenia się i zainteresowań zawodowych. Możesz skorzystać z intensywnych kursów Summer i Winter School, mentoringu i możliwości nawiązywania kontaktów z branżą oraz rozwoju umiejętności przywódczych. Możesz także zapoznać się z przyspieszoną nauką Pathways i szukać wsparcia programowego w naszym Business Student Hub.

1UniSA Business jest jedną z zaledwie 11 instytucji w Australii i 191 na świecie, które uzyskały akredytację EQUIS (z ponad 16 500 na całym świecie). EFMD, luty 2021 r.

Połączenia w świecie rzeczywistym

Pracownicy dydaktyczni mają doświadczenie w branży i utrzymują bliskie kontakty robocze z wiodącymi organizacjami zawodowymi, takimi jak CPA Australia i Chartered Accountants Australia i Nowa Zelandia. Ta współpraca gwarantuje, że wiedza, którą zdobędziesz w swojej karierze, będzie odpowiadać dynamicznym potrzebom przemysłu, a Twoje kwalifikacje pozostaną aktualne i możliwe do zastosowania.

Podczas studiów możesz zdobyć cenne doświadczenie w branży poprzez staże w Australii lub międzynarodowe doświadczenie w nauce dzięki ponad 60 partnerom wymiany w Azji, Europie, Ameryce Północnej i Ameryce Południowej. Powiązania z ośrodkami badawczymi uniwersytetu zapewniają, że nauka jest powiązana z najnowszymi technologiami, teoriami i zastosowaniami wiedzy.

Praktyki i staże wypełniają lukę między nauką a pracą. Powiązania uniwersytetu z przemysłem stwarzają możliwości rozwoju. Te doświadczenia budują pewność siebie w świecie biznesu i dają przewagę nad konkurencją.

Profesjonalna akredytacja i uznanie

Program jest akredytowany przez Chartered Accountants Australia i Nowa Zelandia i spełnia wymagania edukacyjne dotyczące przystąpienia do programu Chartered Accountants.

Program jest akredytowany przez CPA Australia i spełnia wymagania edukacyjne niezbędne do przystąpienia do programu CPA.

Ten program jest uznawany za maksymalne zwolnienia w kierunku profesjonalnych programów studiów Association of Chartered Certified Accountants (ACCA).

Nie ma terminów składania wniosków o nasze stopnie naukowe.

Program

Wynik programu

Możliwości związane z karierą

Stypendia i Finansowanie

Rekrutacja

Rankingi

Akredytacje

Referencje studentów

Udogodnienia

O szkole

pytania