Keystone logo
University of Skövde Magister przywództwa i rozwoju organizacyjnego
University of Skövde

Magister przywództwa i rozwoju organizacyjnego

Norrmalm, Szwecja

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

02 Sep 2024

SEK 95 000 / per year

W kampusie

Wstęp

Szybkie tempo zmian zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym stworzyło ogromne zapotrzebowanie na menedżerów i specjalistów posiadających dobrą wiedzę z zakresu przywództwa i rozwoju organizacyjnego.

Dzisiaj bycie menedżerem w dużej mierze wiąże się ze zdolnością do praktykowania przywództwa, które tworzy i ułatwia zmiany. Ten program zapewnia narzędzia potrzebne do zrozumienia wyzwań związanych z przywództwem i przygotowuje Cię do działania jako lider zorientowany na rozwój.

We wszystkich typach organizacji będzie duże zapotrzebowanie na osoby posiadające dobre umiejętności przywódcze i umiejętności rozwoju organizacyjnego.

Program w wyjątkowy sposób koncentruje się na skandynawskim przywództwie. Oznacza to krótki dystans pomiędzy liderami a pracownikami, a także włączenie pracowników w proces decyzyjny i pozostawienie im pola do wykorzystania własnej inicjatywy.

Będziesz uczyć się, jak prowadzić i zarządzać nowoczesnymi operacjami, ze szczególnym uwzględnieniem tego, jak liderzy mogą radzić sobie z problemami związanymi z doskonaleniem i rozwojem.

Otrzymasz szerokie podstawy w dziedzinie przywództwa i rozwoju organizacyjnego, a także najnowocześniejsze badania. Będziesz miał doskonałe możliwości specjalizacji w swoich konkretnych zainteresowaniach w ramach istniejących kursów.

Program oferuje połączenie bieżących elementów badawczych i praktycznych, w których łączymy badania z praktyką i odwrotnie.

Program ukończysz projektem dyplomowym o wartości 15 punktów.

Rekrutacja

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania