Keystone logo
University Of Rouen

University Of Rouen

University Of Rouen

Wstęp

Z ponad 30 000 studentów i 40 jednostkami badawczymi, University Of Rouen Normandy ( URN ) odgrywa wiodącą rolę w nauczaniu i badaniach w Normandii. Jesteśmy zaangażowani w regionalne klastry dydaktyczne i badawcze oraz promujemy międzyregionalne działania badawcze poprzez rozwijanie partnerstw naukowych o renomie krajowej i międzynarodowej. Dlatego bierzemy udział w wielu międzynarodowych projektach we współpracy z ponad 40 krajami.

Jako instytucja multidyscyplinarna University Of Rouen Normandy poświęca się szczególnie udostępnianiu szkolnictwa wyższego wszystkim i wspieraniu lokalnego rozwoju gospodarczego i społecznego.

Mamy siedem kampusów w Normandii z łącznie 12 wydziałami, instytutami i szkołami.

Jednym z kluczowych wyborów strategicznych University Of Rouen Normandii było nadanie naszej działalności dydaktycznej i badawczej międzynarodowego zasięgu. Dlatego nasze Biuro Współpracy i Współpracy Międzynarodowej zaczęło opracowywać i wdrażać plan internacjonalizacji.

Badania, które sprzyjają wiedzy, są jednym z dwóch głównych działań University Of Rouen Normandii. Idzie w parze z nauczaniem na studiach i przyczynia się do podniesienia prestiżu szkolnictwa wyższego i instytucji badawczych. Nasza współpraca ze Szpitalem Uniwersyteckim Charles-Nicolle i nasze zaangażowanie w Fundację Charles-Nicolle, która umożliwia szpitalom w Normandii korzystanie z innowacyjnego sprzętu do badań medycznych, jest tego doskonałym przykładem.

Lokalizacje

  • Mont-Saint-Aignan

    Mont-Saint-Aignan, Francja

    pytania