Keystone logo
University of Reading, Henley Business School Inżynieria finansowa msc
University of Reading, Henley Business School

Inżynieria finansowa msc

10 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Aug 2024

GBP 17 000

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Mgr Inżynierii Finansowej

Stopniu ICMA Centrum inżynierii finansowej jest bardzo szanowany przez analityków ilościowych i ich pracodawców. Kryzys kredytowy i kolejne wydarzenia podkreśliły potrzebę rozwijania lepsze ceny i lepsze modele zabezpieczające dla wszystkich produktów złożonych. Ilościowe i praktyczne umiejętności, które będą rozwijać się na ICMA Centrum Inżynierii Finansowej mgr dadzą Ci sprostać temu wyzwaniu.

Nasze moduły zapewniają obowiązkowe solidne podstawy w teorii prawdopodobieństwa, rachunku stochastycznego, pochodne cen, metod ilościowych i numerycznych, produktów, analizy zmienności strukturyzacji i modelowanie kredytowych, kapitałowych, walutowych i stóp procentowych instrumentów pochodnych. Oferujemy także gruntowne szkolenie w C ++ i innych narzędzi programistycznych. Opcjonalne moduły pozwoli Ci skupić się na analizie ryzyka, zarządzanie portfelem, projektowania strategii handlowych lub analizy ekonometrycznej.

Nowo skonstruowany stopnia ma na celu dalsze zwiększenie silną reputację jej prekursora - Magister Inżynierii Finansowej i ilościowej analizy, która została utworzona w 1999 roku.

Dobre tło w matematyce jest wymagane lub przyjęcie do tego programu.

Wymagania kwalifikacyjne

Studia I stopnia

Minimum 2: 1 lub równoważne z zagranicznej instytucji.

Dyscyplina stopnia

Dyscyplina ilościowe - musi mieć bardzo dobry poziom istniejący od liczenia. Preferowane są stopnie matematyczne i inżynierii.

GMAT

Możemy poprosić Cię o wynik GMAT, jeśli uznają to za właściwe w danym przypadku. Na przykład, jeśli zostały z edukacji na więcej niż kilka lat lub mają mało dowodów na zdolność numerycznej.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

O szkole

pytania

Podobne kursy