Keystone logo
University of Pennsylvania School of Nursing

University of Pennsylvania School of Nursing

University of Pennsylvania School of Nursing

Wstęp

Penn Nursing jest największą szkołą pielęgniarską na świecie i ma wiele numer jeden i najwyżej oceniane programy magisterskie w Stanach Zjednoczonych Dołącz do grona ekspertów i liderów Penn Nursing, którzy rozwijają naukę i dostarczają rozwiązania, kształtują politykę i praktykę oraz angażowanie społeczności w promowanie zdrowia od ponad wieku. Będą to Twoi współpracownicy, Twoi mentorzy, Twoi przyjaciele, prowadząc do zdrowszej przyszłości.

Niezależnie od tego, czy wchodzisz bezpośrednio z liceum, wracasz na drugi licencjat, przychodzisz do nas, aby specjalizować się w swojej praktyce pielęgniarskiej, czy też zaczynasz intensywną podróż badawczą w kierunku doktoratu, znajdziesz program akademicki z elastycznością, aby spełnić Twoje cele edukacyjne.

A nasz program nauczania łączy naukowe podstawy opieki zdrowotnej z doświadczeniem klinicznym, oferując równoległe włączenie wiedzy teoretycznej i stosowanej, co jest rzadkością w edukacji pielęgniarskiej.

Nasz wydział obejmuje jednych z najlepszych naukowców na świecie. Powstałe tutaj prace cieszą się uznaniem w kraju i na świecie i są konsekwentnie publikowane w szerokiej gamie wpływowych, interdyscyplinarnych czasopism.

Lokalizacje

  • Philadelphia

    Curie Boulevard,418, 19104, Philadelphia

    pytania