Keystone logo
University of Pécs Magister archeologii
University of Pécs

Magister archeologii

Pécs, Węgry

4 Semesters

Język angielski

Pełny etat

15 Jul 2024

Sep 2024

EUR 2200 / per semester *

W kampusie

* dla studentów spoza UE / 1700 EUR za semestr dla studentów z UE / opłata za wniosek: 140 EUR

Wstęp

Na University of Pécs Wydziale Humanistycznym możesz uczyć się archeologii na poziomie magisterskim. Nasi absolwenci rozwijają swoją wiedzę i umiejętności w różnych metodach teorii i praktyki archeologii, aby odnieść sukces zawodowy jako liderzy projektów wykopaliskowych, muzealnicy lub potencjalni członkowie grup badawczych.

Będziesz odpowiedni do eksploracji, wykopalisk i przetwarzania źródeł i stanowisk archeologicznych, a także do zarządzania takimi zbiorami muzealnymi. Możesz być również zaznajomiony z innymi obszarami dziedzictwa kulturowego w celu realizacji podstawowych zadań we wszystkich instytucjach odpowiedzialnych za poszukiwanie, ochronę, przetwarzanie i prezentację dziedzictwa kulturowego. Ponadto będziesz posiadał wiedzę potrzebną do obsadzenia stanowiska archeologa-muzealnika. Możesz być przygotowany do kontynuowania studiów doktoranckich. programy.

Doświadczysz różnych metod nauczania, uczenia się i oceny, w tym wykładów, seminariów, indywidualnych zajęć, grupowych, wspólnych działań, a także indywidualnych i małych grupowych projektów badawczych. Nauczanie skoncentrowane na uczniu sprzyja pełnej szacunku, uważnej i empatycznej komunikacji oraz może poprawić umiejętności rozumowania i współpracy, a także zdolności adaptacyjne. University of Pécs jest partnerem Erasmusa kilku wybitnych uniwersytetów w całej Europie, aby badać, rozwijać i wprowadzać innowacje w dziedzinie archeologii.

Program studiów magisterskich z archeologii na University of Pécs obejmuje obowiązkową praktykę wykopaliskową, geodezyjną, muzeologiczną i pedagogiczną we współpracy z różnymi instytucjami.

Rekrutacja

Program

Stypendia i Finansowanie

Opłata za program

O szkole

Chat with students

pytania