Keystone logo
University of Oulu Magister zrównoważonych i autonomicznych systemów
University of Oulu

Magister zrównoważonych i autonomicznych systemów

Oulu, Finlandia

2 Years

Język angielski

Pełny etat

22 Jan 2025

Sep 2025

EUR 10 000 / per course

W kampusie

Dzień Otwarty UniOulu

Wstęp

Zrównoważone i autonomiczne systemy to nowy program magisterski kształcący ekspertów, którzy mogą rozważyć potrzeby i możliwości zrównoważonego rozwoju w systemach autonomicznych.

Ten wspólny program oferuje studentom inny rodzaj spojrzenia na ICT, łącząc wiedzę ekspercką dwóch uniwersytetów w zakresie zrównoważonych systemów energetycznych oraz inteligentnych i autonomicznych systemów.

Najważniejsze powody do studiowania zrównoważonych i autonomicznych systemów

  • Bądź na czele tworzenia świata zrównoważonego życia i bardziej autonomicznych systemów.
  • Poszerz swoją wiedzę o uzupełniające i zaawansowane badania, takie jak elektronika, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe.
  • Absolwenci potrafią budować zrobotyzowane rozwiązania dla różnych branż, takich jak produkcja, energetyka, transport i logistyka.
  • Poszerz swoje możliwości praktycznego szkolenia i zatrudnienia, korzystając z sieci biznesowych zarówno University of Oulu , jak i Uniwersytetu Vaasa.
  • Program opiera się na mocnych stronach obu uczelni.University of Vaasa ma wiedzę na temat budowania zrównoważonych systemów energetycznych, a University of Oulu ma doświadczenie w inteligentnych i autonomicznych systemach.

Zyskaj nowe spojrzenie na ICT

Zapewnienie światu zrównoważonego życia i większej liczby autonomicznych systemów wymaga ludzi, którzy potrafią go zbudować.Systemy autonomiczne, na przykład zrobotyzowane, mają zasadnicze zastosowania, np. w produkcji i odzysku energii oraz w gospodarce o obiegu zamkniętym.Zrównoważone i autonomiczne systemy dają studentom nową perspektywę w ICT i inżynierii.

„Łącząc wiedzę z dwóch uniwersytetów, ten wyjątkowy program kształci inżynierów zdolnych do budowania zrównoważonych systemów autonomicznych”.

Program nowego mistrza łączy informatykę, systemy wbudowane w czasie rzeczywistym, komunikację bezprzewodową, wizję komputerową i inne czujniki środowiskowe oraz świadomość lokalizacji.Ponadto, aspekty zrównoważonego rozwoju związane z systemami autonomicznymi, pozyskiwaniem energii, inteligentnymi miastami i społecznościami oraz cyberbezpieczeństwem systemów stanowią integralną część treści programu.

Aplikuj na jedną uczelnię, aby studiować w obu

Jako student zrównoważonych i autonomicznych systemów możesz zbudować unikalną ścieżkę studiów, łącząc kursy z University of Oulu i University of Vaasa, a tym samym podjąć jednocześnie studia na dwóch fińskich uniwersytetach silnych w dziedzinie inżynierii.

Zostaw swoją aplikację na jednej uczelni, studiuj na obu.Program organizowany jest w Oulu i Vaasa, a treść jest taka sama na obu uniwersytetach.Studenci mogą uczestniczyć w kursach oferowanych głównie online, aby skorzystać z dostępnej dla nich selekcji kursów.

Zostaw swój wpływ jako student ICT

University of Oulu jest domem dla badań i innowacji 6G i znanym na całym świecie z badań nad sztuczną inteligencją i elektroniką.Studia ICT dają absolwentom odpowiednie umiejętności i podstawową wiedzę na temat najnowszych metod, narzędzi i technologii, które znacząco wpływają na nasze codzienne życie.

O szkole

pytania