Keystone logo
University of Ottawa Telfer School of Management

University of Ottawa Telfer School of Management

University of Ottawa Telfer School of Management

Wstęp

Każdy, kto dołącza do zwartej społeczności, która tworzy naszą szkołę zarządzania, natychmiast angażuje się w budowanie lepszej Kanady.

Nasi uczniowie są w pełni zanurzeni w doświadczeniu edukacyjnym, które wykracza poza salę lekcyjną i przenosi ich w praktyczny świat, w którym czerpią korzyści z pracy z partnerami, aby wywrzeć rzeczywisty wpływ na ich świat. Ta ekspozycja przygotowuje naszych uczniów do stania się nowym pokoleniem liderów gotowych do zastosowania swojej nauki w otaczającym ich świecie.

Nasz wydział poświęca się prowadzeniu najnowocześniejszych badań, które dostarczają spostrzeżeń i pomysłów, których używamy do kształtowania naszego unikalnego programu nauczania.

Nasz personel jest zaangażowany w zapewnianie wsparcia, które umożliwia wykonanie całej tej ważnej pracy, zjednoczeni wspólnym przekonaniem, że lepszy biznes oznacza lepszą Kanadę, a lepsza Kanada oznacza lepszy świat.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Ottawa

    Laurier Avenue East,55, K1N 6N5, Ottawa

    pytania