Keystone logo
University of Northern Virginia

University of Northern Virginia

University of Northern Virginia

Wstęp

Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swój potencjał zawodowy, czy wzbogacić swoje życie poprzez edukację, University of Northern Virginia jest właściwym wyborem dla Ciebie. Twój sukces jest naszym celem od momentu, gdy wejdziesz na kampus i będziemy z Tobą współpracować, aby tak się stało.

Dziś wezwanie pochodzi ze świata, który doświadczył eksplozji wiedzy. UNVA jako instytucja szkolnictwa wyższego jest zaangażowana w odkrywanie i przekazywanie wiedzy.

Chociaż program akademicki jest rygorystyczny, studenci znajdą ogromne wsparcie ze strony profesorów. W UNVA profesorowie koncentrują się na nauczaniu i wykorzystywaniu badań jako narzędzia do pokazywania koncepcji w działaniu.

Ponadto, czytając katalog uniwersytetu, znajdziesz pełne informacje o programach, kursach, wymaganiach i zasadach uniwersytetu. Znajdziesz tam informacje o innych usługach uniwersytetu dla studentów: poradnictwie, usługach bibliotecznych i medialnych, usługach szkoleniowych, usługach zdrowotnych i specjalnych usługach dla studentów niepełnosprawnych. Doradcy uniwersyteccy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące programów i usług oraz pomogą w przygotowaniu planów edukacyjnych.

Po raz kolejny dążymy do tego, aby Twoje doświadczenie UNVA było niezapomniane i satysfakcjonujące oraz aby pomóc Ci uzyskać produktywne i przyjemne doświadczenie w realizacji celów edukacyjnych. Pamiętaj, Twój sukces jest naszym sukcesem. Z niecierpliwością czekamy na przedstawienie dyplomu.

Lokalizacje

  • Annandale

    Little River Turnpike,7535, 22003, Annandale

    pytania