Keystone logo
University of Nevada, Las Vegas Howard R. Hughes College of Engineering

University of Nevada, Las Vegas Howard R. Hughes College of Engineering

University of Nevada, Las Vegas Howard R. Hughes College of Engineering

Wstęp

Howard R. Hughes College of Engineering oferuje tytuły licencjackie, magisterskie i doktoranckie dla ponad 2000 studentów na dziewięciu wydziałach.

Z ponad 70 wydziałami w pełnym wymiarze godzin, uczelnia stworzyła wszechstronny program nauczania, łącząc wiedzę praktyczną i empiryczną z podstawami i zasadami matematycznymi i naukowymi, co zapewnia solidne podstawy do udanej kariery w inżynierii i informatyce.

Dziedziny inżynierii i informatyki objęte misją uczelni to: inżynieria lądowa i środowiskowa, informatyka, inżynieria elektryczna i komputerowa oraz inżynieria mechaniczna. Program studiów licencjackich i magisterskich w tych obszarach zapewnia pracowników lokalnego i regionalnego przemysłu. Niektórzy z tych studentów mają możliwość zostania innowatorami i przedsiębiorcami dzięki szkoleniu i edukacji na uczelni. Ponadto programy studiów w zakresie inżynierii rozrywki i zarządzania budową służą unikalnym lokalnym potrzebom branży hotelarskiej.

Badania i rozwój

Nasze programy dla absolwentów kwitną dzięki finansowanym badaniom. Nie tylko kształcą naszych absolwentów, aby byli innowatorami, ale także owocują innowacjami, które mogą być źródłem dochodu dla uczelni i lokalnej dywersyfikacji gospodarczej.

Usługa

Szkolenie i wiedza przekazana naszym studentom przygotowuje ich do pracy na rzecz lokalnego przemysłu i społeczności. Studenci, wykładowcy i pracownicy są zaangażowani w różnorodne działania na rzecz społeczności i zawodu.

Lokalizacje

  • Las Vegas

    South Maryland Parkway,4505, 89154, Las Vegas

    pytania