Keystone logo
University of Neuchâtel

University of Neuchâtel

University of Neuchâtel

Wstęp

Stymulującym środowisku studiów i badań w Szwajcarii

Test University of Neuchatel (UniNE) jest międzynarodowo uznanych instytucji jak uniwersytet w ludzkiej skali. Z 4380 uczniów ze Szwajcarii i poza nim (prawie 20% studentów z zagranicy), zapewnia wysokiej jakości nauczania i wsparcia. Licencjackich i magisterskich stopni są kompatybilne z większością innych europejskich uniwersytetów i są zgodne z oczekiwaniami społeczeństwa w różnych innowacyjnych i nowatorskich dziedzinach.

W połowie drogi między Genewie i Zurychu, w środku Europy, UniNE jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą studiować lub do podjęcia badań na wysokim poziomie w pięknym otoczeniu, w pobliżu jeziora i gór. W Neuchâtel, wziąć studentów i naukowców Działania miejsce w całym mieście, ale w różnych miejscach w pobliżu. To gwarantuje bliski kontakt i wzajemną pomoc, w szczególności pomiędzy początkujących i zaawansowanych uczniów.

Kluczowe fakty i liczby

4380 studentów Prawie 60% z nich samice 552 doktorantów ponad 40% spoza Szwajcarii 740 pracowników (ekwiwalent pełnych etatów) z czego prawie 70% to nauczyciele 935 stopni przyznano w listopadzie 2011 roku

historia

Test Akademia Neuchatel Został założony w 1838 roku. Zawdzięcza jej narodzin nie tylko silnej woli politycznej, aby zapewnić obszar o wysokiej jakości placówki edukacyjnej, ale także do geolog i paleontolog Louis Agassiz, która dokonała znaczących postępów naukowych w tym czasie. W 1866 roku Akademia została zawarta na Wydziale Sztuki, Wydział Nauk oraz Wydział Prawa, a także niektóre instytucje poziomie szkoły średniej. W 1873 roku Wydział Teologiczny został dodany. Dekretem Rady Wielkim z dnia 18 maja 1909, Akademia Neuchatel został oficjalnie ustanowiony jako University of Neuchatel.

Oprócz zmiany nazwy instytucji, ustawa o szkolnictwie wyższym 1910 stworzył szkołę handlową, i dał uczniom możliwość podjęcia studiów doktoranckich na wszystkich wydziałach. Od momentu powstania UniNE zawsze na celu zapewnienie edukacji na najwyższym możliwym poziomie. Jego skromne rozmiary nadaje mu dynamikę i elastyczność potrzebną do osiągnięcia tego celu.

Dlaczego University of Neuchatel

Zobowiązanie do natchnionego i inspirującym nauczania

Co odróżnia University of Neuchatel przede wszystkim jest jakość jego kadry nauczycielskiej. Przy zatrudnianiu, mamy pewność, że każdy nauczyciel ma zaawansowane umiejętności i międzynarodową reputację w swojej dziedzinie badań. W rezultacie, nasi profesorowie są bardzo pasjonatem czego uczą - ale to nie wszystko. Uczyć na UniNE, muszą również spełniać wysokie standardy pedagogiczne, dzięki czemu mogą dzielić się swoją wiedzą w inspirujący sposób dla swoich studentów.

Szybkie czytać za pośrednictwem naszego eksperta "kto jest kim" pomoże poznać niektóre z naszych profesorów.

Sympatyczny miejsce do studiowania

W przeciwieństwie do większych uniwersytetów, anonimowość nie rządzić na Uniwersytecie w Neuchatel. Wręcz przeciwnie, ludzie poznają się nawzajem - ich omówienia i wymiany poglądów, a studenci często napotkasz ich nauczycieli z klasy. Istnieje poczucie solidarności i wsparcia między studentami, w szczególności pomiędzy zaawansowanych i początkujących. To pozwala budować przyjaźnie, które będą Ci ostatni całej kariery zawodowej i życia poza nią.

Unikalne metody nauczania

Na University of Neuchatel, studenci aktywnie uczestniczą w lekcji, wspomagając rozumienie i zwiększenie wydajności pracy. Pracę grupową, seminaria i wycieczki organizowane są często w przeciwieństwie do większych uniwersytetów, w których te formy nauczania są często niedostępne, ponieważ górę stu uczniów może uczestniczyć jeden kurs.

Studenci z całego świata

The University of Neuchatel ma międzynarodową renomę: 21% studentów pochodzi spoza Szwajcarii (około 100 narodowości). Taka różnorodność kulturowa jest wielkim atutem, zarówno w zakresie nauczania i atmosfery na uczelni.

Zaangażowanie studentów w badaniach

Dzięki stosunkowo niewielkich rozmiarów z University of Neuchatel, uczniowie mogą być aktywnymi uczestnikami, a nie tylko publiczność. Są one inicjowane do wytwarzania wiedzy na bardzo wczesnym etapie studiów. Ponadto studenci studiów licencjackich (w niektórych dziedzinach) oraz studenci podstawowe mają możliwość uczestniczenia w projektach z doktorantów i innych badaczy. Angażowanie studentów studiów magisterskich w badaniach otwiera atrakcyjne perspektywy rozwoju zawodowego. Rzeczywiście, wiele instytutów Uniwersytetu Neuchatel wykazały powiązania z firmami na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

Lokalizacje

  • Neuchâtel

    Avenue du 1er-Mars 26 CH-2000 Neuchâtel, , Neuchâtel

    pytania