Keystone logo
University Of Montana Western

University Of Montana Western

University Of Montana Western

Wstęp

Założona w 1893 roku Montana Western jest instytucją zaangażowaną w nauczanie, uczenie się i sukces uczniów.

Aby wzmocnić to zaangażowanie, nasi wykładowcy i pracownicy zaprojektowali Experience One, program edukacyjny unikalny w publicznym szkolnictwie wyższym. Studenci tutaj biorą udział w jednym kursie na raz, co pozwala im nie tylko skupić się na jednym obszarze eksploracji, ale także zaangażować się w rzeczywistą, praktyczną naukę.

Nasi wielokrotnie nagradzani wykładowcy skupiają się na jednej grupie studentów na raz, często włączając doświadczenia edukacyjne w społeczności, miejscach biznesowych, parkach narodowych, polach i strumieniach. Nasi oddani pracownicy zapewniają, że studenci z Zachodu Montany otrzymują wskazówki i wsparcie od pierwszego dnia.

Wyniki, ponad dekadę po powstaniu Experience One, są niezwykłe. Studenci w Montana Western kończą to, co zaczęli. Prowadzimy państwo pod względem wzrostu liczby zapisów, odsetka ukończonych kursów, liczby stopni, a nawet średniego obciążenia kredytowego, jakie przyjmują studenci. Wszystko to składa się na mniej straconych godzin, mniej zmarnowanych dolarów i lepszą naukę. Nasi absolwenci są bardzo konkurencyjni, zarówno wchodząc na rynek pracy, jak i kończąc studia magisterskie.

Wszystko to dzieje się w niezwykłym otoczeniu, w uroczym i tętniącym życiem mieście Dillon, które jest otoczone pięknymi pasmami górskimi i dolinami południowo-zachodniej Montany i na zachodnim krańcu ekosystemu Greater Yellowstone.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Dillon

    South Atlantic Street,710, 59725, Dillon

    pytania