Keystone logo
University of Maryland - A. James Clark School of Engineering Magister inżynier w dziedzinie robotyki
University of Maryland - A. James Clark School of Engineering

Magister inżynier w dziedzinie robotyki

College Park, Stany Zjednoczone

2 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

28 May 2024

USD 45 000 / per course *

Nauka na odległość, W kampusie

* czesne na kampusie: $1,086.53 za godzinę kredytową / czesne online: $1,340.39 za godzinę kredytową

Wstęp

Jako jeden z najszybciej rozwijających się dziedzin w ramach technologii i inżynierii, absolwent studiów w robotyce oferuje możliwości kariery w różnych branżach, w tym lotniczej, produkcji, obrony, a nawet opieki zdrowotnej.

Programy Master of Engineering i Graduate Certificate in Engineering Uniwersytetu Maryland łączą specjalistów z dziedziny inżynierii, którzy mają pasję do odkrywania potencjału robotyki, aby przynieść korzyści społeczeństwu. Nasze programy są prowadzone w połączeniu z Maryland Robotics Center, interdyscyplinarne centrum badawcze z ponad 40 członków wydziału na czele postępu w robotyce i ponad 18 laboratoriów z najnowocześniejszych technologii.

Nasz program nauczania ma na celu budowanie zrozumienia i wiedzy w zakresie projektowania robotów, modelowania, systemów sterowania, autonomicznej robotyki, uczenia maszynowego, wizji komputerowej i interakcji człowiek-robot. Z szeregiem technicznych electives, studenci realizujący stopień robotyki są w stanie dostosować swoje zajęcia do ich obszaru zainteresowania w robotyce, w tym robotyki lotniczej, sztucznej inteligencji, wizji komputerowej i percepcji, przestrzeni i robotyki planetarnej, kinematyki robotów i dynamiki, kontroli, sieciowych systemów robotycznych oraz robotyki medycznej i rehabilitacyjnej.

Rekrutacja

Program

Rankingi

Opłata za program

O szkole

pytania