Keystone logo
University of Louisville - College of Business

University of Louisville - College of Business

University of Louisville - College of Business

Wstęp

O College of Business

College of Business na University of Louisville podnosi żywotność intelektualną i ekonomiczną naszego miasta, regionu i szerszego świata biznesu poprzez nasze programy akademickie, badania i działania społeczne. Jesteśmy przekonani, że życie poprawia się dzięki przedsiębiorczości, innowacjom, krytycznemu i rygorystycznemu myśleniu, różnorodnym pomysłom i ludziom.

Nasze podejście

Edukujemy przyszłych liderów. Jesteśmy zróżnicowaną, integracyjną i wspierającą społecznością. Cenimy podejmowanie ryzyka, dociekliwość i praktyczne doświadczenie. Wszystko związane z dążeniem do doskonałości. LEAP to akronim, który reprezentuje to, co jest unikalne w College of Business. Te punkty rozróżnienia określają nasze intencje i kierują naszymi działaniami, gdy LEAP idzie naprzód.

LEAP: nasze wyróżnienia

Duch przedsiębiorczości przebiega przez wszystko, co robimy w College of Business na University of Louisville. Ma to zasadnicze znaczenie dla wzrostu społeczności, tworzenia miejsc pracy i dobrobytu. Jesteśmy oddani uczniom, którzy są budowniczymi, twórcami i wykonawcami. Dajemy im narzędzia pozwalające im przejąć ducha przedsiębiorczości i zmienić świat. Zobowiązanie to jest skodyfikowane przez LEAP - akronim (Louisville Entrepreneurial Accelerating Principled) dla wyróżniających cech College'u, które określają intencje szkoły i kierują jej działaniami.

 • L (Louisville): College of Business Uniwersytetu Louisville jest głęboko i celowo „z Louisville”. Opieramy się na mocnych stronach miasta i przyczyniamy się do tych mocnych stron w sposób celowy i wzajemny. Dokładamy wszelkich starań, aby cały Louisville i wszyscy jego mieszkańcy byli lepsi, ponieważ miasto określa nas i opiera nasze strategie i programy. To nie jest wizja prowincji; College of Business jest istotną częścią tego, co czyni Louisville ważnym miastem na świecie.
 • E (przedsiębiorczość): Wykazaliśmy siłę w rozwijaniu postaw przedsiębiorczych skoncentrowanych na możliwościach i eksperckim poszukiwaniu możliwości. Ta orientacja na przedsiębiorczość przejawia się w programach ukierunkowanych specjalnie na tworzenie nowych przedsięwzięć i wypełnia wszystkie nasze programy, zapewniając wszystkim naszym studentom optymistyczne nastawienie do rozpoznawania szans i kreatywnych zmian.
 • A (Przyspieszenie): Mamy historię wielkich sukcesów i niekończącej się pasji tworzenia dostępu dla wszystkich i przyspieszania życia w dążeniu do zasadniczych ambicji. Nacisk na przyspieszenie życia kładzie nacisk na proaktywne włączenie wszystkich - każdego życia, niezależnie od różnic, widzialnych i niewidzialnych - oraz objęcie różnych środowisk i perspektyw w zróżnicowanej, opiekuńczej i wspierającej organizacji.
 • P (Zasada): Zobowiązujemy się do zapewnienia pozycji Kolegium jako światowego lidera w tworzeniu pryncypialnych obywateli i liderów biznesu, którzy postępują etycznie i uczciwie, kształtując zrównoważone, społecznie odpowiedzialne organizacje, które zmieniają świat zgodnie z ich wartościami i aspiracjami.

Misja

College of Business na University of Louisville oferuje wysokiej jakości programy biznesowe dla studentów i absolwentów, które przygotowują naszych studentów do odpowiedzialnej i satysfakcjonującej kariery. Zwiększamy intelektualną i ekonomiczną żywotność naszego miasta, regionu i szerszej społeczności biznesowej poprzez nasze programy akademickie, badania i działania społeczne. Budujemy coś, co przetrwa.

Wizja

University of Louisville's College of Business będzie powszechnie uznawany za wiodącą szkołę biznesu w tym regionie i jedną z wiodących metropolitalnych szkół biznesu w Stanach Zjednoczonych. Aby to osiągnąć:

 • Oprzyj się na naszej krajowej reputacji w dziedzinie przedsiębiorczości, oferując programy, które wspierają perspektywę przedsiębiorczości wśród naszych studentów i oferują naszym studentom możliwości wykazania się swoimi umiejętnościami w konkurencyjnym środowisku.
 • Zaoferuj magistrantom i studentom studiów licencjackich bogatą różnorodność międzynarodowych doświadczeń edukacyjnych i zapewnij wykładowcom możliwość nauczania i prowadzenia badań za granicą.
 • Oferować studentom licencjackim możliwości specjalizacji funkcjonalnych.
 • Opracuj innowacyjne menu ofert absolwentów programów biznesowych.
 • Stwórz wspierające środowisko badawcze wydziału, które jest zgodne z misją naszej uczelni, aby być wiodącym uniwersytetem badawczym w metropolii.
 • Zwiększenie żywotności gospodarczej regionu poprzez programy akademickie i działania społeczne.

College of Business Rankings

University of Louisville ma zaszczyt zostać uznanym za jeden z najlepszych programów MBA na świecie. Koncentracja na przedsiębiorczości i wolnej przedsiębiorczości tworzy jedną z najlepszych uczelni biznesowych dla studentów i wykładowców, którzy chcą zbudować coś, co przetrwa.

Najlepsze światowe rankingi najlepszych mistrzów 2019

 • 45 MBA w pełnym wymiarze godzin
 • 56 Professional MBA
 • 63 MBA przedsiębiorczości
 • 32 Master of Accountancy (MAC)
 • 37 Executive MBA.

Zaangażowanie społeczne

Kwitnąca społeczność Louisville jest centralnym punktem misji College of Business. I to nie jest ulica jednokierunkowa. Mamy programy, konkursy biznesowe i zasoby dla członków społeczności - w tym uczniów szkół średnich - aby z nich skorzystać, ale wysyłamy również uczniów, aby uczyć się i czerpać korzyści ze społeczności.

Uniwersytet i miasto są partnerami. Razem możemy rozwiązać problemy, przed którymi stoi nasza społeczność. Poprzez liceum, nasz program dla mówców Thrivals, Project Build i wiele więcej, staramy się przekształcić ten obszar. Dowiedz się więcej o możliwościach dostępnych dla Twojej szkoły, firmy, rodziny lub organizacji.

Funkcje kampusu

College of Business znajduje się na głównym kampusie UofL, znanym również jako Belknap Campus, położonym na południe od centrum Louisville. Na 274 akrach, jest domem dla siedmiu z 12 kolegiów akademickich (i obsady posągu The Thinker Auguste'a Rodina). Belknap jest również siedzibą kilku naszych obiektów sportowych, w tym stadionu piłkarskiego (Cardinal Stadium), stadionu softballowego (Owsley B. Frazier Cardinal Park), Cardinal Track and Soccer Stadium, Bass-Rudd Tennis Center oraz stadionu baseballowego (Jim Patterson Stadium). Nasze drużyny koszykarskie grają w centrum miasta w Yum! Center.

  Wymagania wizowe

  Jeśli jesteś obecnie studentem F1/J1 w USA

  Prosimy o uzyskanie Formularza Rekomendacji Transferu z Centrum Międzynarodowego. Wyślij kopię aktualnego I-20 lub DS2019, stronę wizową i kartę I-94 do International Centre-UofL. Formularz I-20 lub DS2019 z UofL nie może być wydany przed Formularzem Rekomendacji; Otrzymano I-20, stronę wizową i kopie kart I-94. Będziesz również musiał zostać przeniesiony drogą elektroniczną w SEVIS przez twoją obecną szkołę.

  Wstęp na UofL odbywa się na określonym poziomie studiów w określonej szkole. Przyjęcie na jeden poziom studiów z danego przedmiotu nie oznacza, że nastąpi przyjęcie na wyższy poziom lub na inny przedmiot. Przyjęcie jako student bez stopnia, specjalny lub warunkowy nie oznacza, że kandydatura na stopień będzie później; studia w klasach przedprofesjonalnych lub licencjackich nie zapewniają również przyjęcia na studia zawodowe lub magisterskie. Pomyślne ukończenie programu Intensive English as a Second Language (IESL) nie gwarantuje przyjęcia na program akademicki, chyba że złożono takie pisemne zobowiązanie.

  Uwaga: UofL zwykle nie przyjmuje międzynarodowych kandydatów jako studentów bez stopnia lub specjalnych.

  Po spełnieniu wszystkich wymagań Biura Rekrutacji i Centrum Międzynarodowego, UofL wyda zaświadczenie o kwalifikowalności (formularz I-20 dla wizy studenckiej F1 lub DS 2019 dla gościa z wymiany J1). Ten certyfikat jest niezbędny do uzyskania wizy amerykańskiej. Formularz zweryfikuje, czy kwalifikujesz się do przyjęcia, zgodnie z twoimi kwalifikacjami akademickimi, poziomem znajomości języka angielskiego i potwierdzeniem wsparcia finansowego. Uwzględniony zostanie również szacunkowy koszt jednego roku akademickiego. Przed umówieniem się na rozmowę wizową należy uiścić opłatę SEVIS. Zaświadczenie, wraz z ważnym paszportem, dowodem wystarczającego wsparcia finansowego na studia oraz pokwitowaniem uiszczenia opłaty SEVIS należy dostarczyć do konsulatu lub ambasady USA w kraju ojczystym podczas rozmowy wizowej. Pytania dotyczące I-20 lub DS 2019 można kierować e-mailem do Międzynarodowego Centrum

  Twoja decyzja o studiowaniu w USA będzie wymagała przemyślanego planowania. Zalecamy skontaktowanie się z lokalnym Konsulatem/Ambasada USA w celu uzyskania porad i materiałów referencyjnych na temat uczelni i uniwersytetów w USA.

  Stypendia i Finansowanie

  KwotaTermin składania wniosków
  College of Business Endowed Scholarships5,000 USDFebruary 15, 2021
  Young Professionals Association of LouisvilleFebruary 15, 2021

  Rankingi

  College of Business Rankings

  University of Louisville ma zaszczyt zostać uznanym za jeden z najlepszych programów MBA na świecie. Koncentracja na przedsiębiorczości i wolnej przedsiębiorczości tworzy jedną z najlepszych uczelni biznesowych dla studentów i wykładowców, którzy chcą zbudować coś, co przetrwa.

  Najlepsze światowe rankingi najlepszych mistrzów 2019

  • 45 Pełny etat MBA
  • 56 Profesjonalnych MBA
  • 63 Przedsiębiorczość MBA
  • 32 Mistrz Księgowości (MAC)
  • 37 Executive MBA.

  Akredytacje

  Akredytowane przez AACSB

  Wymagania wstępne

  Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

  Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

  Lokalizacje

  • Louisville

   110 W Brandeis Ave Louisville, KY 40208, , Louisville

  pytania