Keystone logo
University of London Magister rachunkowości i zarządzania finansami
University of London

Magister rachunkowości i zarządzania finansami

London, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

GBP 10 680 *

Nauka na odległość

* za 15 punktów dla krajów grupy A, 1083 GBP dla krajów grupy B.

Wstęp

Ten magister umożliwia studentom angażowanie się i wnoszenie znaczącego wkładu w podejmowanie decyzji finansowych w ich obecnych lub przyszłych organizacjach oraz zrozumienie z perspektywy zarządzania finansami szerszych kwestii ładu korporacyjnego i obowiązków dyrektorów firm.

Ten program online zapewnia studentom możliwość zdobywania, rozwijania i stosowania wiedzy, zrozumienia i umiejętności na poziomie magisterskim w zakresie rachunkowości, zarządzania finansami i kontekstów strategicznych.

Program opiera się na wiedzy zespołu School of Management na UCL, który zaprojektował i przeprowadził szereg kursów z zakresu rachunkowości, finansów i zarządzania, zarówno w kampusie, jak i online.

Studiując ten program, studenci:

 • rozwijać zrozumienie finansowych pomysłów, modeli i technik odpowiednich do rozwiązywania problemów związanych z zarządzaniem.
 • rozumieć i stosować koncepcje i ramy finansowe w sferze sprawozdawczości finansowej, na arenie rachunkowości zarządczej oraz w dziedzinie zarządzania finansami.
 • rozumieć wymiar strategiczny przy stosowaniu określonych modeli i technik finansowych do wspierania zarówno podejmowania decyzji, jak i rutynowych operacji.
 • zrozumieć złożone relacje wewnętrzne i zewnętrzne organizacji podczas podejmowania decyzji przez kierownictwo.
 • rozwinąć analityczny, krytyczny i refleksyjny sposób myślenia dotyczący spraw finansowych.

159317_pexels-photo-5198240.jpeg

Jak się uczysz

Poznasz i zastosujesz zasady i pomysły w scenariuszach księgowych i finansowych, aby zrozumieć i rozwiązać problemy w sprawozdawczości finansowej i zarządzaniu finansami w organizacji.

Program wykorzystuje Icarus, wielokrotnie nagradzaną symulację opracowaną przez naukowców z UCL School of Management, jako narzędzie do eksperymentalnego uczenia się w projekcie Capstone do analizowania i eksplorowania szerokiego zakresu strategicznych wyzwań, w tym cen, inwestycji w infrastrukturę i spraw związanych z zasobami ludzkimi.

Nie zakłada się, że masz dyplom z finansów / rachunkowości na poziomie licencjata. Każdy moduł zawierający elementy ilościowe „zaczyna się od zera”.

Ten program nie jest obecnie obsługiwany przez żadne uznane centra nauczania. Sprawdź tę stronę, aby uzyskać dalsze aktualizacje.

Wsparcie online

Program jest dostarczany online i nie ma wymogu przyjazdu do Wielkiej Brytanii w ramach studiów. Nasz elastyczny program online pozwala na obejście własnego harmonogramu i prowadzi do uznanych na całym świecie kwalifikacji.

Po rejestracji zapewnimy ci dostęp do portalu dla studentów. Następnie możesz uzyskać dostęp do swojego konta e-mail University of London i innych kluczowych zasobów, w tym:

 • Wirtualne środowisko uczenia się (VLE), które oferuje wsparcie w nauce online, dostęp do kawiarni studenckiej i obszarów dyskusji oraz innych materiałów do nauki.
 • Przewodniki tematyczne do każdego studiowanego modułu; te wprowadzają i rozwijają tematy.
 • Biblioteka internetowa (otwiera się w nowym oknie) zapewnia dostęp do ponad 100 milionów elektronicznych pozycji akademickich obejmujących e-książki, e-czasopisma, materiały konferencyjne itp. Ponadto studenci mogą zamawiać pozycje, które nie są przechowywane w bibliotece, za pośrednictwem biblioteki internetowej. Usługa wypożyczeń bibliotecznych w British Library. Wszyscy zarejestrowani studenci mają bezpłatny dostęp do University of London (otwiera się w nowym oknie).
 • Biblioteka Senacka House zapewnia bezpłatny dostęp do informacji dla wszystkich zarejestrowanych studentów na odległość i elastycznych kursów.

Wsparcie nauczyciela

Wszyscy studenci otrzymują wsparcie nauczyciela online podczas studiowania tego programu. Tutorzy przedstawiają moduły, odpowiadają na pytania akademickie, monitorują i ułatwiają dyskusje oraz zakotwiczają uczniów w każdym tygodniu studiów, aby pomóc im pozostać na właściwej drodze.

Materiały do ​​nauki

Wszystkie niezbędne zasoby, działania, filmy, dyskusje i wsparcie są zapewniane przez VLE. To pozwala ci dopasować swoje studia do twoich zobowiązań do pracy. Nie ma potrzeby kupowania dodatkowych podręczników.

Zobowiązanie czasowe

Elastyczne podejście do uczenia się umożliwia studentom ukończenie studiów magisterskich w ciągu co najmniej półtora roku (w zależności od dostępności modułu) do maksymalnie pięciu lat.

Możesz uczyć się we własnym tempie, w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin, dostosowując intensywność nauki do swoich potrzeb, jednak trzeba będzie przestrzegać terminów oceniania.

Wsparcie dla studentów

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim studentom wyjątkowe wrażenia, niezależnie od tego, który z naszych programów studiujesz i niezależnie od tego, czy uczysz się samodzielnie, czy w uznanym centrum nauczania.

Będziesz mieć dostęp do wsparcia poprzez:

 • Centrum porad dla studentów - zapewnia obsługę zapytań dotyczących aplikacji i portalu dla studentów.
 • TalkCampus - usługa wsparcia rówieśników, która oferuje bezpieczny i poufny sposób mówienia o wszystkim, co masz na myśli o każdej porze dnia i nocy.
 • Menedżerowie relacji studenckich - zespół Menedżerów relacji studenckich (SRM) jest tutaj, aby wspierać i doradzać podczas studiów. Mają one na celu zapewnienie pełnej aktualności ważnych i przydatnych informacji o tym, jak najlepiej ukończyć studia.

Struktura programu

Magister rachunkowości i zarządzania finansami składa się z następujących elementów:

 • Dziesięć obowiązkowych modułów (łącznie 150 punktów)
 • Jeden obowiązkowy projekt Capstone (30 kredytów)

Obowiązkowe moduły

 • Ramowe założenia rachunkowości finansowej (AFM010-01)

Moduł ten zawiera wprowadzenie do podstawowych zasad rachunkowości i ich zastosowań, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, w organizacji biznesowej.

 • Zasady rachunkowości zarządczej (AFM020-01)

Moduł ten zapewnia wiedzę, zrozumienie i umiejętności umożliwiające zrozumienie kosztów i zarządzania oraz wgląd w ich zastosowania.

 • Podstawy zarządzania finansami (AFM030-01)

Podstawy zarządzania finansami zapewniają zrozumienie koncepcyjnych i teoretycznych podstaw zarządzania finansami.

 • Zaawansowana analiza finansowa (AFM040-01)

Ten moduł koncentruje się na analizie sprawozdań finansowych firmy i szerszych dostępnych informacji kontekstowych w celu przesłuchania i krytyki.

 • Zaawansowana rachunkowość zarządcza (AFM050-01)

Zaawansowana rachunkowość zarządcza dostosowuje stosowanie strategicznych technik rachunkowości zarządczej do procesu pomiaru wyników i zarządzania.

 • Globalne problemy w finansach i rachunkowości (AFM070-01)

Globalne problemy w finansach i rachunkowości. wprowadza studentów w dynamikę globalnego środowiska, w którym stosowane są modele finansowo-księgowe.

 • Ład korporacyjny, audyt i zapewnienie (AFM060-01)

Ład korporacyjny, audyt i zapewnienie mają na celu osiągnięcie głębokiego zrozumienia obszaru ładu korporacyjnego i jego powiązań z audytem i zapewnianiem

 • Analiza ryzyka przy podejmowaniu decyzji (AFM080-01)

Moduł ten zapewnia wiedzę i umiejętności wymagane do osiągnięcia głębokiego zrozumienia analizy ryzyka w procesie podejmowania decyzji.

 • Zagadnienia związane z zarządzaniem inwestycjami (AFM090-01)

Zagadnienia związane z zarządzaniem inwestycjami dostarczają wiedzy, zrozumienia i umiejętności umożliwiających głębokie zrozumienie obszaru zarządzania inwestycjami.

 • Rynki kapitałowe i perspektywy globalne (AFM100-01)

Moduł ten bada kwestie związane z funkcjonowaniem globalnych rynków kapitałowych, a szczególnie w kontekście kompromisów między ryzykiem a zyskiem.

Wymagania wstępne

Jakie kwalifikacje są potrzebne?

Aby zakwalifikować się do rejestracji na studia magisterskie, będziesz potrzebować tytułu licencjata, który jest uważany za co najmniej porównywalny z brytyjskim dyplomem z wyróżnieniem wyższej drugiej klasy, wydanym przez instytucję akceptowaną przez Uniwersytet.

Wymagania w języku angielskim

Aby studiować ten program, potrzebujesz wysokiego poziomu języka angielskiego. Spełnisz nasze wymagania językowe, jeśli w ciągu ostatnich trzech lat osiągnąłeś jedno z poniższych:

 • IELTS: co najmniej 6,5 ogółem z 6,0 w teście pisemnym
 • Test Pearson (akademicki): co najmniej 59 ogólnie, 59 w czytaniu i pisaniu oraz 54 w mówieniu i słuchaniu.
 • Certyfikat Cambridge biegłości w języku angielskim.
 • Certyfikat Cambridge Advanced Advanced English (klasa C lub wyższa).
 • TOEFL iBT: co najmniej 92 ogólnie, z 22 w czytaniu i pisaniu oraz 20 w mówieniu i słuchaniu.
 • Jeśli nie spełniasz wymagań dotyczących biegłości w języku angielskim, ale uważasz, że potrafisz wykazać się wymaganą biegłością, uniwersytet może według własnego uznania rozpatrzyć twoje podanie.

Wymagania dotyczące komputera

Ustalamy minimalne podstawowe wymagania dotyczące komputera, ponieważ dostęp do zasobów nauki uzyskany jest za pośrednictwem portalu dla studentów i ważne jest, abyś miał do nich regularny dostęp.

Więcej o wymaganiach komputerowych

W przypadku projektu Capstone uczniowie będą potrzebować jednej z następujących obsługiwanych platform:

Mobilne platformy obsługujące iOS, Android i Windows 10:

 • Obsługa systemu iOS w wersji 8 lub nowszej (dostępne do bezpłatnego pobrania)
 • Android obsługuje poziom API 19+ w wersji 4.4 - 4.4.4
 • Wersja systemu Windows 10 UWP

I:

 • Aplikacja Icarus (Professional Accountancy) (najnowsza wersja)

W razie potrzeby Uniwersytet może udostępnić inne specjalistyczne oprogramowanie.

Możliwości zawodowe

Ten program jest odpowiedni dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i ekspozycję na techniczne elementy rachunkowości i zarządzania finansami oraz ich zastosowania w życiu korporacyjnym, zarówno z operacyjnego, jak i strategicznego punktu widzenia.

Rozwiniesz zrozumienie obszarów, z którymi menedżerowie finansowi będą się stykać na co dzień, uzupełnione o zaangażowanie w wybrane zagadnienia specjalistyczne.

W niektórych krajach kwalifikacje zdobywane na odległość i elastyczne uczenie się mogą nie być uznawane przez niektóre władze lub organy regulacyjne do celów zatrudnienia w sektorze publicznym lub dalszej nauki. Przed rejestracją zalecamy sprawdzenie statusu rozpoznawania lokalnego.

Finansowanie nauki

Bez kosztów przeprowadzki do Londynu studiowanie na University of London w dowolnym miejscu na świecie stanowi doskonały stosunek jakości do ceny. Istnieją jednak dodatkowe źródła wsparcia w zależności od miejsca zamieszkania i sposobu studiowania.

Więcej o finansowaniu studiów

Możliwości związane z karierą

Program

Rekrutacja

O szkole

pytania