Keystone logo
University of London Magister Cyber ​​Security
University of London

Magister Cyber ​​Security

London, Wielka Brytania

2 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

GBP 9445 *

Nauka na odległość

* Orientacyjna opłata za program dla krajów grupy A: 9445 GBP | Orientacyjna opłata dla krajów grupy B: 12600 GBP

Wstęp

Ten tytuł magistra jest przeznaczony dla aspirujących profesjonalistów, którzy chcą zdobyć cenny wgląd w metody, podejścia i koncepcje bezpieczeństwa cybernetycznego. W dłuższej perspektywie zbudujesz niezbędne umiejętności podstawowe, zdobywając jednocześnie praktyczne doświadczenie dzięki najnowszym studiom przypadków branżowych. Poznasz szeroką gamę aktualnych i istotnych tematów, które przygotują Cię do osiągnięcia sukcesu zawodowego w świecie rzeczywistym i zapewnią Ci natychmiastowy wpływ na każdą organizację.

Studiując ten program zyskasz:

Praktyczne umiejętności stosowane odpowiednie do bieżących i pojawiających się wymagań w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego.

Umiejętność opanowania najnowszych i najbardziej odpowiednich narzędzi, technik, strategii i technologii.

Umiejętność krytycznego myślenia o tym, jak organizacje zarządzają bezpieczeństwem.

Bezpośredni dostęp do specjalistów z branży posiadających specjalistyczną wiedzę w kluczowych obszarach cyberbezpieczeństwa.

Doświadczenie w pracy ze studiami przypadków ze świata rzeczywistego, które odzwierciedlają nowe i aktualne wyzwania.

Niezależne umiejętności krytyczne i oceniające oraz intelektualna ciekawość w zakresie uczenia się przez całe życie.

Uznawana na całym świecie kwalifikacja jednego z 25 najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, posiadająca długą historię przywództwa i innowacji w zakresie bezpieczeństwa informacji i bezpieczeństwa cybernetycznego.

Jak się uczyć

Wsparcie online

Program jest dostarczany online i nie ma wymogu przyjeżdżania do Wielkiej Brytanii w ramach studiów.

Kreatywna, interaktywna nauka jest prowadzona za pośrednictwem Coursera (otwiera się w nowym oknie) – największej na świecie internetowej platformy edukacyjnej, która zapewnia wciągające doświadczenie edukacyjne.

Nasz elastyczny program online pozwala pracować według własnego harmonogramu i prowadzi do kwalifikacji uznawanych na całym świecie.

Twoje doświadczenie edukacyjne zostanie wzbogacone o dostępną i atrakcyjną wirtualną platformę edukacyjną. Istnieją również możliwości samooceny, abyś mógł zrozumieć własne postępy.

Po dokonaniu rejestracji udostępnimy Ci dostęp do Portalu Studenckiego. Dzięki temu możesz uzyskać dostęp do swojego konta e-mail University of London i innych kluczowych zasobów, w tym:

Przewodnik dla studentów zawierający przydatne informacje na temat relacji z University of London aż do ukończenia studiów.

Wirtualne środowisko uczenia się (VLE) zapewnia dostęp do internetowego forum Reach Out i obszarów dyskusyjnych, które umożliwiają uczniom komunikowanie się ze sobą.

Przykładowe pytania egzaminacyjne i quizy formatywne pomagają w powtórce, a nauczyciele prowadzą seminaria internetowe z samouczkami na żywo oraz zapewniają wsparcie online podczas każdej sesji badawczej.

Jako zarejestrowany student będziesz mieć bezpłatny dostęp do University of London z ponad 100 milionami pozycji elektronicznych, a dalsze pozycje można zamówić za pośrednictwem usługi wypożyczeń między bibliotekami w British Library.

Biblioteka Senacka House zapewnia bezpłatny dostęp do informacji dla wszystkich zarejestrowanych studentów na odległość i elastycznych kursów.

Zobowiązanie czasowe

Każdy moduł za 15 punktów obejmuje cotygodniowe tematy odpowiadające kluczowym elementom treści wyszczególnionym w deskryptorach modułów.

Twoje studia odpowiadają około 10-12 godzinom ukierunkowanego uczenia się tygodniowo na każde 15 modułów kredytowych, na które się zarejestrujesz.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Opłata za program

O szkole

pytania