Keystone logo
University of Lincoln Gry komputerowe MComp
University of Lincoln

Gry komputerowe MComp

Lincoln, Wielka Brytania

4 Years

Język angielski

Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

W kampusie

* na poziom, dla studentów zagranicznych | studenci z domu/UE: 9250 GBP na poziom

Wstęp

MComp Games Computing to czteroletni program studiów, którego celem jest udoskonalenie i rozszerzenie programu licencjackiego (z wyróżnieniem) o dodatkowy rok studiów magisterskich. Daje możliwość bardziej szczegółowego przestudiowania szeregu modułów i ukończenia merytorycznego projektu w obszarze zainteresowań osobistych. Studia na poziomie magisterskim mogą umożliwić studentom zarówno pogłębienie, jak i poszerzenie swojej wiedzy i zrozumienia.

Celem kursu jest rozwinięcie umiejętności i atrybutów wymaganych do pełnienia ról w konkurencyjnym sektorze komputerowym. Został zaprojektowany, aby pomóc studentom rozwijać się jako wszechstronni profesjonaliści, zdolni do prosperowania w szerokiej gamie miejsc pracy po ukończeniu studiów uniwersyteckich. Studenci mają także możliwość rozwijania umiejętności przydatnych w stale rozwijającej się, wartej wiele miliardów funtów branży gier wideo.

Celem kursu jest opracowanie zestawu umiejętności, który ma zastosowanie do szerszego spektrum sektora cyfrowego. Poza uczeniem się, jak tworzyć oprogramowanie, uczniowie mogą również zrozumieć interakcje między komputerem a jego użytkownikiem oraz zaprojektować wciągające doświadczenie.

Naszym celem jest stworzenie absolwentów, którzy mogą dostosować się do szybko rozwijającej się technologii i odgrywać kluczowe role w firmach, które przodują w tych awansach. Poza tym, jak rozwijać technologię, uczeń gry komputerowej może również zrozumieć, jak sprawić, by był wciągający, zabawny i zabawny.

Kurs bada informatykę poprzez konkretny przypadek użycia gier. Studenci mają możliwość rozwijania umiejętności programowania w ramach specjalistycznych modułów obejmujących takie tematy, jak projektowanie gier, grafika 3D, rzeczywistość wirtualna i sztuczna inteligencja.

Silne podstawy koncepcyjne i metodologiczne zarówno w projektowaniu, jak i tworzeniu gier, nadają kursowi Lincoln's Games Computing wyróżniającą przewagę. Zachęcamy uczniów, aby zdali sobie sprawę, że inżynieria oprogramowania jest równie ważna jak kreatywne projektowanie, jeśli chodzi o sukces gier komputerowych i aplikacji. Podczas kursu zbadana zostanie także rola systemów zapewniających zabawę poza branżą gier, przyglądając się, w jaki sposób gry zostały zastosowane w sektorach takich jak edukacja i fitness. Chociaż nasi absolwenci mogą ukierunkować się na karierę w branży gier wideo, ich umiejętności można również zastosować na wielu różnych Pathways zatrudnienia, w tym na stanowiskach związanych z systemami i rozwojem w NHS, przemyśle motoryzacyjnym, sektorze edukacyjnym oraz na stanowiskach projektowych w wielu branżach.

„Ta informacja była aktualna w momencie publikacji (lipiec 2023 r.)”

Rekrutacja

Opłata za program

O szkole

pytania