Keystone logo
University of Limerick

University of Limerick

University of Limerick

Wstęp

University of Limerick to wyróżniający się, pionierski i połączony uniwersytet, który kształtuje przyszłość poprzez edukację i umożliwianie ludziom sprostania prawdziwym wyzwaniom jutra. W czasach głębokich i szybkich zmian społecznych oraz znaczącej ewolucji roli uniwersytetów, UL zapewnił innowacyjne nauczanie, stworzył lepsze doświadczenia edukacyjne dla naszych studentów, przeprowadził światowej klasy badania i wnosił coraz większy wkład w zaspokajanie potrzeb Irlandii. obecnie szczyci się najlepszymi wskaźnikami ukończenia studiów w kraju, a co ważniejsze w obecnych czasach UL ma najlepsze wskaźniki zatrudnienia po ukończeniu studiów, z czego jesteśmy bardzo dumni. UL przyciąga również każdego roku znaczną liczbę studentów zagranicznych, przyczyniając się do umiędzynarodowienia naszego kampusu.

Oferujemy doskonałe programy akademickie, licencjackie, które są uzupełnione naszym programem Cooperative Education, stacjonarnymi i niestacjonarnymi programami studiów podyplomowych oraz możliwościami badawczymi. Jesteśmy powszechnie uznawani za wiodącą rolę w komercjalizacji sukcesów badawczych i dostarczaniu wartości dodanej szerszym społeczność.

Campus Life Services ma na celu zmniejszenie naszego śladu węglowego w środowisku poprzez zaangażowanie studentów w szereg inicjatyw środowiskowych w całym semestrze. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ nasz kampus znajduje się na pięknym terenie parku graniczącym z rzeką Shannon.

Mieszkanie na kampusie daje Ci możliwość pełnego spędzenia czasu na uniwersytecie. Kampus University of Limerick oferuje udogodnienia, które są jednymi z najlepszych w kraju i dobrze wypadają z wieloma renomowanymi uniwersytetami na całym świecie.


Otwarcie we wrześniu 2012 roku, Quigley Residence to nasz najnowszy projekt na kampusie północnym. Wyłącznie dla studentów studiów podyplomowych, Quigley Residence pomieści 120 studentów w komfortowych 4 i 2-osobowych apartamentach. Położona w sąsiedztwie nowego budynku UL Medical School, Quigley Residence oferuje nowoczesne udogodnienia w atrakcyjnym krajobrazie.

University of Limerick (UL) (irlandzki: Ollscoil Luimnigh) to uniwersytet w Irlandii w pobliżu miasta Limerick. Został założony w 1972 r. Jako Narodowy Instytut Szkolnictwa Wyższego w Limerick i stał się statutem uniwersytetu w 1989 r. Zgodnie z Ustawą o University of Limerick z 1989 r. Uniwersytet był pierwszym uniwersytetem założonym od czasu powstania państwa w 1922 r., A następnie tego samego dnia poprzez utworzenie Dublin City University.

Uniwersytet znajduje się nad rzeką Shannon, na terenie o powierzchni 80 hektarów (200 akrów) w Narodowym Parku Technologicznym o powierzchni 240 hektarów (600 akrów) w Castletroy, 5 km od centrum Limerick. Uczelnia ma obecnie ponad 11 000 studentów studiów licencjackich w pełnym wymiarze godzin i 1500 studentów zaocznych.

Istnieje również ponad 800 doktorantów i 1300 studentów studiów podyplomowych [potrzebne źródło] na uniwersytecie. Program Co-Operative Education (potocznie zwany Co-Op) przydziela wszystkim studentom 8-miesięczną praktykę zawodową jako część ich dyplomu. To był pierwszy taki program w kraju.

Uniwersytet słynie z „UL Experience” i poczucia wspólnoty na kampusie.

Lokalizacje

  • Limerick

    University of Limerick, Plassey Ave, Sreelane, , Limerick

    pytania