Keystone logo
University of Limassol Magister prawa finansowego i podatków międzynarodowych
University of Limassol

Magister prawa finansowego i podatków międzynarodowych

Limassol, Cypr

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 8930

W kampusie

Wstęp

Magister prawa finansowego i podatków międzynarodowych oferuje całą niezbędną wiedzę specjalistyczną do dostarczania klientom solidnego prawa finansowego i doradztwa podatkowego w zakresie operacji i transakcji zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym.

Na rynkach finansowych na całym świecie oraz w prawnym, regulacyjnym i międzynarodowym otoczeniu podatkowym, w którym działają przedsiębiorstwa i instytucje finansowe, zachodzą szybkie i szeroko zakrojone zmiany. Ponadto prawo Unii Europejskiej ma coraz większy wpływ na ustawodawstwo podatkowe państw członkowskich i wpływa zarówno na inwestorów w UE, jak i poza nią. Zmiany te stworzyły zapotrzebowanie na osoby posiadające wiedzę specjalistyczną zarówno w zakresie prawa finansowego, jak i podatków międzynarodowych oraz ich skrzyżowań.

Magister prawa finansowego i podatków międzynarodowych przyjmuje zintegrowane podejście do zagadnień prawa finansowego i podatków międzynarodowych, obejmując: regulację rynków finansowych, prawo konkurencji, fuzje i przejęcia, pranie pieniędzy i oszustwa, a także proces międzynarodowego opodatkowania w w świetle prawa UE, w tym podatków bezpośrednich i VAT, dyrektyw UE, umów o unikaniu podwójnego opodatkowania, praw własności intelektualnej, trustów międzynarodowych.

Kurs umożliwia studentom opanowanie wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz zdobycie dogłębnej wiedzy specjalistycznej poprzez wybór specjalnie ukierunkowanych zajęć fakultatywnych, takich jak między innymi RODO, technologie Blockchain, strukturyzowanie funduszy i zgodność.

Program jest akredytowany w kraju przez CYQAA i uznawany przez KYSATS.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

O szkole

pytania