Keystone logo
University of Lethbridge

University of Lethbridge

University of Lethbridge

Wstęp

Dlaczego warto studiować w Londynie?Jako absolwent University of Lethbridge , znajdziesz się w centrum środowiska skupionego na studentach, które wspiera innowacje, krytyczne myślenie i kreatywność.

W U L jesteśmy zaangażowani w pomaganie każdemu z naszych uczniów. Od pomocy finansowej, indywidualnego doradztwa zawodowego po zindywidualizowane doradztwo zawodowe, znajdziesz wsparcie na każdym kroku.

Jako student U-L jesteś postrzegany jako partner i współpracownik. Otrzymasz możliwość współpracy i dzielenia się swoimi unikalnymi pomysłami, zadawania pytań i znajdowania odpowiedzi. Zwoływamy większość naszych absolwentów, którzy przedstawili lub opublikowali swoje odkrycia, a ponad 50% wydawców jest ich autorami.

O LethbridgeMiasto liczące prawie 100 000 mieszkańców, Lethbridge znajduje się w południowej Albercie, w niewielkiej odległości od Gór Skalistych, Calgary i USA. Jesteśmy jednym z najbardziej słonecznych miast Kanady, a ciepłe zachodnie wiatry Chinook dają Lethbridge jedne z najbardziej umiarkowanych zim w zachodniej Kanadzie.

Dlaczego warto wybrać University of Lethbridge ?

Niedrogi kurs czesnego dla wyjątkowych programów oferowanych przez wielokrotnie nagradzany wydział.

Przyjazna i bezpieczna uczelnia i społeczność.

Dostęp do zaawansowanej technologii i najnowocześniejszych urządzeń.

Kompleksowe usługi dla studentów, które pomogą Ci osiągnąć sukces w realizacji celów akademickich, osobistych i zawodowych.

Możesz pracować podczas studiów i ubiegać się o pracę w Kanadzie do trzech lat po ukończeniu studiów.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • Lethbridge

  4401 University Drive, T1K 3M4, Lethbridge

 • Lethbridge

  4401, University Drive West, T1K 3M4, Lethbridge

  • Calgary

   345-6th Ave SE, Calgary AB, 6032, Calgary

   pytania