Keystone logo
© BIMM University
University of Kent

University of Kent

University of Kent

Wstęp

W rankingu QS World University Rankings 2024, Kent zajął 39. miejsce w Wielkiej Brytanii i znalazł się w czołówce 25% instytucji szkolnictwa wyższego na całym świecie.

Tutaj, w Kent, wszyscy jesteśmy częścią tętniącego życiem, kreatywnego i integracyjnego uniwersytetu, który stara się odcisnąć swoje piętno. Wybierając Kent na studia międzynarodowe, wybierasz idealną bramę do świata poza nim. Miejsce, w którym możesz uwolnić swoje ambicje. Realizowania swojej wizji. Osiągania celów.

Dołączysz do zróżnicowanej społeczności kreatywnych i krytycznych myślicieli, którzy będą Cię inspirować, a także rzucać Ci wyzwania, abyś przekraczał granice swojego przedmiotu. Niezależnie od tego, czy następnym krokiem jest odkrycie swoich zainteresowań, czy też realizacja długoletnich ambicji zawodowych, będziemy współpracować, aby pomóc Ci kształtować swoją przyszłość.

Niezależnie od tego, czy studiujesz w naszych brytyjskich kampusach w Canterbury i Medway, czy w naszym specjalistycznym centrum studiów podyplomowych w Paryżu, w Kent znajdziesz bezpieczne i przyjazne środowisko. Oprócz wyjątkowego nauczania, które wystawia cię na nowe pomysły, będziesz mieć dostęp do pierwszorzędnych udogodnień, wsparcia akademickiego i dobrego samopoczucia oraz wielu możliwości pozalekcyjnych, aby poszerzyć swoje doświadczenie.

Aby wesprzeć Cię podczas studiów, nasz hojny fundusz stypendialny obejmuje nagrody za wybitne osiągnięcia muzyczne i sportowe oraz ekskluzywne stypendia dla studentów zagranicznych.

Inspirujące nauczanie oparte na badaniach

Podejście Kent do badań zawsze było interdyscyplinarne i oparte na współpracy. W najnowszym Research Excellence Framework (REF) nasza reputacja została potwierdzona jako wiodący na świecie uniwersytet badawczy w dziedzinie sztuki i nauk humanistycznych, nauk ścisłych i nauk społecznych. Dla Ciebie oznacza to, że dołączysz do społeczności, która przesuwa granice, jest ambitna, innowacyjna i zamierza pozytywnie wpływać na życie ludzi. Będziesz uczyć się od wiodących myślicieli, których praca stanowi podstawę ich nauczania i którzy rozumieją, co jest potrzebne do tworzenia wiodących na świecie badań.

Świetne doświadczenie studenckie

Z 157 narodowościami na kampusie, świat jest na wyciągnięcie ręki w Kent. Staniesz się częścią naszej zróżnicowanej i przyjaznej społeczności i zaprzyjaźnisz się z ludźmi z całego świata dzięki naszym licznym stowarzyszeniom studenckim, klubom sportowym i grupom międzynarodowym.

Świętuj z nami, dołączając do festiwali i wydarzeń, takich jak Diwali, Holi, Święto Dziękczynienia lub Chiński Nowy Rok. Zwróć również uwagę na WorldFest, nasze coroczne obchody naszej międzynarodowej społeczności.

Twoja przyszłość zaczyna się tutaj

Chcemy, aby Twoje życie po ukończeniu studiów było zgodne z Twoimi ambicjami, dlatego tam, gdzie to możliwe, wykorzystujemy rzeczywiste doświadczenie w ramach studiów, aby pomóc Ci rozwinąć umiejętności zawodowe, których potrzebujesz, aby odnieść sukces. Dbamy o to, aby nasze udogodnienia odzwierciedlały te, które napotkasz w branży, aby pomóc Ci zacząć działać i dać Ci poważną przewagę w świecie absolwentów. Możesz dodać wartość do swojego dyplomu, decydując się na rok w branży lub staż: świetny rozwój dla Ciebie i bezcenne doświadczenie w przyszłej karierze.

Aby uzyskać wsparcie w zakresie dalszych działań lub odkryć, dokąd może Cię zaprowadzić ukończony kierunek studiów, nasz wielokrotnie nagradzany Dział Karier i Zatrudnienia zapewnia praktyczne wsparcie od pierwszego dnia studiów do trzech lat po ich ukończeniu. Jeśli Twoje plany obejmują pracę w Wielkiej Brytanii po ukończeniu studiów, Kent Union pomoże Ci ubiegać się o Graduate Route.

Funkcje kampusu

Niezależnie od tego, czy studiujesz w jednym z naszych wspaniałych kampusów w Wielkiej Brytanii, czy w naszych specjalistycznych ośrodkach europejskich, na studentów czeka przyjazne powitanie i wspaniałe doświadczenia. Oto przedsmak tego, czego możesz się spodziewać.

Canterbury

Piękne i przyjazne miasto, bogate w historię, w którym mieszka prawie 30 000 studentów. Średniowieczne budynki sąsiadują z tętniącymi życiem barami i pubami oraz szeroką gamą sklepów i restauracji. Niecała godzina drogi od Londynu, otoczona miastami, wioskami, wsiami i plażami, Canterbury oferuje to, co najlepsze na świecie.

Nasz kampus w parku na wzgórzu, z widokiem na katedrę, oferuje fantastyczne zaplecze dydaktyczne, studyjne i socjalne, w tym wysokiej jakości zakwaterowanie dla studentów, Bibliotekę Templemana, centrum sportowe, centrum medyczne, teatr, klub nocny, kino, restauracje, bary i sklepy.

Medway

W Medway jest wiele do odkrycia: historyczne miasta, piękne parki wiejskie oraz bary i restauracje nad rzeką.

Nasz kampus Medway mieści się w dwóch lokalizacjach – Pembroke i The Historic Dockyard Chatham – i posiada wyjątkowe udogodnienia, w tym newsroom o standardzie branżowym, laboratoria, studia postprodukcyjne, sale prób muzycznych i sale do cyfrowych filmów. Na kampusie panuje tętniąca życiem i przyjazna atmosfera, wspaniałe jedzenie i rozrywka po cenach przyjaznych studentom.

Bruksela

Bruksela, siedziba instytucji Unii Europejskiej, NATO i wielu innych organizacji międzynarodowych i pozarządowych, jest światowym centrum spraw międzynarodowych. Nasze programy to wykorzystują, a nasi studenci mają niezrównane możliwości nawiązywania kontaktów, rozwoju akademickiego i awansu zawodowego. Specjalnie zaprojektowane obiekty naszego centrum obejmują całodobową cichą przestrzeń do nauki, sale wykładowe i seminaryjne oraz pomieszczenia biurowe dla doktorantów.

Paryż

Paryż, jedno z najbogatszych kulturowo miast na świecie, stanie się Twoją salą lekcyjną, podążając śladami wybitnych intelektualistów, którzy mieszkali w tym niezwykłym mieście i czerpali z niego inspirację. Treść wszystkich naszych programów w Paryżu ma na celu wykorzystanie lokalizacji, a wycieczki studyjne do miejskich muzeów, wystaw sztuki, archiwów, kin i bogactw architektonicznych stanowią integralną część twoich studiów.

Nasza szkoła ma swoją siedzibę w Columbia Global Center (Reid Hall), globalnym centrum badań i studiów współdzielonym z instytucjami partnerskimi, w dzielnicy Montparnasse. Znajduje się tuż obok Dzielnicy Łacińskiej, dzielnicy tętniącej życiem studenckim skupionym wokół historycznej Sorbony.

Mamy ponad 5300 pokoi do nauki w Canterbury i ponad 1100 w Medway. W naszym kampusie w Canterbury oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości kwater studenckich, które zaspokoją Twoje potrzeby i budżet. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, możesz mieć pewność, że zapewnisz sobie bezpieczne, wygodne i przyjazne środowisko.

Zakwaterowanie z własnym wyżywieniem

Idealne, jeśli chcesz przygotowywać posiłki i okazjonalnie zjeść obiad poza domem. Oferujemy zakwaterowanie z własnym wyżywieniem w Darwin College, Keynes, Turing, Tyler Court i Park Wood oraz w naszym dedykowanym zakwaterowaniu podyplomowym w Woolf College.

Zakwaterowanie z częściowym wyżywieniem

Jeśli nie chcesz mieć kłopotów z przygotowaniem wszystkich posiłków, nasze zakwaterowanie z częściowym wyżywieniem jest idealne. Nasze dwie opcje na terenie kampusu to:

Łóżko i bistro

Pakiet ten, dostępny dla mieszkańców Keynes College i Becket Court, obejmuje śniadanie i kolację w Dolce Vita w dni powszednie oraz brunch i kolację w Rutherford Dining Hall w weekendy i święta.

Łóżko i Flex

Dostępny dla mieszkańców Eliot i Rutherford Colleges, ten pakiet wyżywienia i zakwaterowania obejmuje 10 funtów dziennej diety do wydania na jedzenie w wybranych lokalizacjach na terenie kampusu, siedem dni w tygodniu, w trakcie semestru.

Nabrzeża Wolności

Świetna opcja zakwaterowania dla naszych studentów Medway. Zatrzymasz się w swoim pokoju z łazienką w mieszkaniu dla od 5 do 8 studentów, a każde mieszkanie ma przestronną kuchnię. Koszt zakwaterowania obejmuje rachunki za media, łącze internetowe i ubezpieczenie mienia osobistego.

  Stypendia i Finansowanie

  University of Kent od dawna współpracuje z Chevening, które od wielu lat z powodzeniem umieszcza na uniwersytecie naukowców z całego świata. Kent jest dumny z bycia partnerem Chevening i oferuje trzy stypendia partnerskie oprócz standardowych stypendiów Chevening. University of Kent przyjmuje zgłoszenia ze wszystkich krajów spełniających kryteria Chevening na roczne studia magisterskie rozpoczynające się we wrześniu 2024 r. w naszych kampusach w Wielkiej Brytanii. Dowiedz się jak złożyć wniosek .

  Dla studentów rozpoczynających studia podyplomowe we wrześniu 2024 r. w jednym z naszych kampusów w Wielkiej Brytanii oferujemy kilka stypendiów. Sprawdź, czy kwalifikujesz się do złożenia wniosku i uzyskaj więcej informacji na stronach internetowych naszego stypendium.

  Oto stypendia, które mogą być szczególnie interesujące:

  Dlaczego warto studiować na Uniwersytecie Kent</p>

  Doskonałe wsparcie

  Znalazła się na krótkiej liście w kategorii „Wybitne wsparcie dla studentów” konkursu Times Higher Education Awards 2018.

  Wspaniałe doświadczenie studenckie

  Nasi studenci stale oceniają nas jako oferujących jedno z najlepszych doświadczeń studenckich w Wielkiej Brytanii

  Perspektywa globalna

  Jesteśmy dumni z naszej silnej międzynarodowej koncentracji i umożliwiamy naszym studentom rozwijanie globalnej perspektywy

  Wyposażenie pierwszej klasy

  Studenci Kent czerpią korzyści z ciągłych inwestycji w obiekty, programy akademickie i usługi.

  Życie na kampusie i udogodnienia

  Kent oferuje znacznie więcej niż tylko wykłady i seminaria. Możesz dołączyć do stowarzyszenia studenckiego, uprawiać nowy sport, zanurzyć się w scenie muzycznej lub podjąć wolontariat, aby zwiększyć swoje perspektywy zawodowe.

  Sport i fitness

  Kierujemy się filozofią „sport dla wszystkich” i zachęcamy Cię do większej aktywności, dbania o formę i dobrej zabawy podczas pobytu w Kent. Niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem rekreacyjnym, czy poważnym sportowcem, nasz oddany zespół ds. rozwoju sportu oraz w pełni wykwalifikowani instruktorzy zdrowia i fitness są do Twojej dyspozycji, aby Ci pomóc. Dostępne są również hojne stypendia sportowe.

  Sztuka i kultura

  Ciesz się najnowszymi filmami, teatrem, sztuką, muzyką, historią i tańcem w naszym kinie na terenie kampusu i Gulbenkian Arts Center. Możesz także wziąć udział w produkcjach i wydarzeniach tworzonych przez studentów.

  Społeczność muzyczna

  Muzyka stanowi dużą część doświadczenia Kent. Studenci wszystkich przedmiotów mogą brać udział w szerokiej gamie pozalekcyjnych zajęć muzycznych, a nawet mają okazję wystąpić w spektakularnym otoczeniu katedry w Canterbury. Stypendia za występy muzyczne są dostępne dla utalentowanych instrumentalistów i śpiewaków.

  Kluby i stowarzyszenia

  Podziel się swoimi zainteresowaniami i poznaj przyjaciół na całe życie z całego świata. Dostępna jest szeroka gama grup sportowych, performatywnych, kulturalnych, wyznaniowych i grup o specjalnych zainteresowaniach, a możesz nawet założyć swoje stowarzyszenie. Istnieją również możliwości wolontariatu i zbierania funduszy oraz pracy dla stacji telewizyjnych i radiowych Kent Union.

  Baw się dobrze na skalę światową

  Dzięki naszej prawdziwie międzynarodowej społeczności – nasi studenci reprezentują ponad 159 narodowości – będziesz miał okazję świętować takie święta, jak Holi, Święto Dziękczynienia i Chiński Nowy Rok ze studentami z całego świata.

  Wsparcie i dobre samopoczucie studentów

  Zapewnia wsparcie w zakresie specyficznych trudności w uczeniu się, wymagań dotyczących dostępu i włączających planów nauczania, a także wsparcie w zakresie dobrego samopoczucia, jeśli doświadczasz jakiegokolwiek stresu wynikającego z problemów psychologicznych, emocjonalnych lub zdrowia psychicznego.

  Obsługa kariery i zatrudnienia

  Może pomóc Ci w rozwijaniu umiejętności zwiększania szans na zatrudnienie, planowaniu kariery, opracowywaniu CV i przećwiczeniu rozmów kwalifikacyjnych, a także daje możliwość wzięcia udziału w warsztatach i wizytach pracodawców na terenie kampusu.

  Biblioteki

  Dwie biblioteki zawierające ponad 1,3 miliona książek, periodyków, czasopism i zasobów internetowych

  Lokalizacje

  • Canterbury

   Giles Ln, CT2 7NZ, Canterbury

  Chat with students

  pytania