Keystone logo
© University of Jyväskylä
University of Jyväskylä

University of Jyväskylä

University of Jyväskylä

Wstęp

University of Jyväskylä (JYU) to światowej klasy uniwersytet, w którym multidyscyplinarne i nowatorskie badania spotykają się z otwartą i energiczną społecznością. Dzięki renomowanemu nauczaniu, wysokiej klasy wiedzy specjalistycznej i globalnej współpracy społeczność JYU szuka i znajduje rozwiązania dla wyzwań przyszłości. W międzynarodowych rankingach wszystkich uniwersytetów na świecie University of Jyväskylä plasuje się w pierwszej trójce procent i reprezentuje najlepszych na świecie w kilku swoich dyscyplinach.

Oferujemy 20 wysokiej jakości programów studiów magisterskich w języku angielskim, opartych na badaniach. Studenci zagraniczni mogą ubiegać się o udział w dwuletnich programach, które kończą się oficjalnie uznanym tytułem magistra i kwalifikują do podjęcia studiów doktoranckich. Na naszych sześciu wydziałach możesz pogłębiać swoją wiedzę z różnych dziedzin, takich jak nauki o wychowaniu, nauki o sporcie i zdrowiu, matematyka i nauki przyrodnicze, informatyka, biznes i ekonomia oraz nauki humanistyczne i społeczne. Oferujemy również stypendia dla odnoszących największe sukcesy międzynarodowych studentów studiów magisterskich, które pokrywają koszty czesnego i sprawiają, że nauka u nas jest satysfakcjonująca i bardzo przystępna cenowo.

Jyväskylä znajduje się w środkowej Finlandii, w pięknym otoczeniu przyrody i inspirującej architekturze. Kampus JYU to połączenie nowoczesnego stylu i klasyki słynnego architekta Alvara Aalto. Kampus Seminaarinmäki otrzymał w 2022 roku Znak Dziedzictwa Europejskiego. Kampus podkreśla znaczenie fińskiego i europejskiego systemu edukacji jako podstawy równego i demokratycznego społeczeństwa.

Czasami w Finlandii jest trochę chłodno, ale na University of Jyväskylä serdeczni koledzy, badacze i nauczyciele pomogą zachować uśmiech na Twojej twarzy. Na University of Jyväskylä społeczność dba o swoich członków. Uczelnia oferuje wsparcie i pomoc w nauce i dobrym samopoczuciu. Do naszej międzynarodowej społeczności uniwersyteckiej można łatwo dołączyć!

Referencje studentów

Lokalizacje

  • Jyväskylän yliopisto

    Seminaarinkatu 15, 40014, Jyväskylän yliopisto

pytania