Keystone logo
University of Johannesburg Magister zdrowia wodnego (rozprawa i wykład)
University of Johannesburg

Magister zdrowia wodnego (rozprawa i wykład)

Johannesburg, Republika Południowej Afryki

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

ZAR 20 405 / per year *

W kampusie

* szacunek czesnego na rok | kosztorys zakwaterowania: 2500 USD rocznie

Wstęp

Egzamin magisterski z zoologii zwykle składa się z rozprawy na zatwierdzony temat, rękopisu gotowego do publikacji oraz dwóch prezentacji seminaryjnych. Alternatywnie, w zależności od charakteru tematu, trzy stopnie pracy egzaminacyjnej i krótka rozprawa (niosąca ciężar kartki egzaminacyjnej) mogą zostać przesłane do stopnia. Aby zdać, student musi uzyskać co najmniej 50% na każdy z egzaminów, a także na krótką rozprawę. W przypadku studentów niestacjonarnych egzamin może być napisany w dwóch częściach: dwie prace w pierwszej części i praca oraz krótka rozprawa w części końcowej. Obie części muszą zostać przekazane w ciągu jednego roku akademickiego.

Na University of Johannesburg „Przyszłość. Reimagined. ” nie jest po prostu chwytliwym zwrotem

Instytucja przejmuje wiodącą rolę w całej Afryce w myśleniu o rewolucji przemysłowej 4. Odtworzenie przyszłości wszystkich dyscyplin 4IR to kolejna fala industrializacji, którą musimy zrozumieć i ukształtować, aby budować przyszłość tego kraju - i kontynentu afrykańskiego - tak bogato zasługuję. 4IR to nie tylko robotyka i automatyka; chodzi o rozwój społeczeństwa, który wzmocni ludzi i pokolenia na pokolenie.

Wraz z postępem w czwartej rewolucji przemysłowej, UJ wraz z „Education 4IR” - wprowadza myślenie i technologię 4IR do programów nauczania na różnych kursach i korzysta z innowacyjnych technologii uczenia mieszanego. Oznacza to, że absolwenci UJ są lepiej przygotowani do przyjęcia przyszłości biznesu i przemysłu, ponieważ AI i 4IR odgrywają większą rolę w naszym życiu i pracy.

Na University of Johannesburg naszym obowiązkiem jest przyjmować i kierować przyszłymi liderami naszego kraju dumnie i odważnie przez niewyobrażalną złożoność 4IR, aby mogli oni w pełni wykorzystać i zapewnić lepsze jutro. Przyszli liderzy tacy jak ty! Tutaj prowadzimy odważną rozmowę; popychając i kształtując projekt nowego jutra. Tutaj podejmujemy działania i budujemy nowy świat.

Rekrutacja

O szkole

pytania