Keystone logo
University of Illinois Urbana-Champaign – The Grainger College of Engineering

University of Illinois Urbana-Champaign – The Grainger College of Engineering

University of Illinois Urbana-Champaign – The Grainger College of Engineering

Wstęp

Grainger College of Engineering na Uniwersytecie Illinois w Urbana-Champaign to potężna siła w inżynierii. Nasi poszukiwani wykładowcy, najwyższe rankingi i wielokrotnie nagradzani absolwenci nie tylko przyciągają wzrok – oni zmienili świat. Lista wynalazków i innowacji, zdobywców nagród i patentów, rozwiązań i start-upów wywodzących się z Grainger Engineering jest zbyt długa, aby ją wymieniać. Nasi uczniowie, którzy osiągają wysokie wyniki i są zdeterminowani, w połączeniu z wysokimi standardami i potężnymi możliwościami, dają wspaniałe nagrody nie tylko naszym uczniom, ale wszystkim. 38 czołowych stopni i specjalizacji w pierwszej dziesiątce, 28 z pierwszej piątki #5 ogólny program inżynierii licencjackiej #11 ogólny program inżynierski dla absolwentów 98% studentów zapewnia najlepsze zatrudnienie lub kontynuację nauki 5-letni doktorat. gwarancja finansowania.

Nasz wpływ

Grainger College of Engineering to jeden z najlepszych programów inżynierskich na świecie, umożliwiający jednostkom poprawę jakości życia poprzez edukację, badania, innowacje, przedsiębiorczość i zaangażowanie społeczne. Nasi absolwenci i wykładowcy zmieniają świat na lepsze.

Wiodąca doskonałość w edukacji i badaniach inżynieryjnych

Grainger College of Engineering na Uniwersytecie Illinois jest liderem w dziedzinie edukacji, badań i zaangażowania społecznego w zakresie inżynierii i informatyki. Nasza zróżnicowana, zwarta społeczność wykładowców, studentów i absolwentów napędza przyszłość postępu technologicznego i innowacji, nieustannie zdobywając wiedzę i wzmacniając pozycję następnego pokolenia inżynierów. Wspólnie przesuwamy granice tego, co jest możliwe, aby stawić czoła największym wyzwaniom świata i pozostawić trwałe dziedzictwo doskonałości.

 • Ponad 10 000 studentów z 50 stanów i ponad 100 krajów
 • Ponad 400 ekspertów prowadzących przełomowe badania
 • 38 programów studiów i specjalności znajdujących się w pierwszej dziesiątce
 • Całkowite wydatki na badania wyniosły 221 mln dolarów
 • Ponad 97 000 absolwentów na całym świecie
 • Średnie wynagrodzenie początkowe na poziomie BS wynoszące 75 450 USD
 • Ponad 60 laboratoriów, ośrodków badawczych i instytutów
 • Ponad 9 multidyscyplinarnych ośrodków badawczych

Lokalizacje

 • Urbana

  West Green Street, 1308, 61801, Urbana

 • Illinois

  Engineering Hall 1308 West Green Street Urbana, 61801, Illinois

pytania