Keystone logo
University of Hradec Králové, Faculty of Science

University of Hradec Králové, Faculty of Science

University of Hradec Králové, Faculty of Science

Wstęp

Kampus Uniwersytetu położony jest dogodnie w centrum miasta, w odległości krótkiego spaceru od innych budynków uniwersyteckich, edukacyjnych i Biblioteki Naukowej i starego miasta.

Uniwersytet Hradec Králové przygotowuje wykwalifikowanych specjalistów, którym udaje się na lokalnym rynku pracy, a także za granicą. Dokument podaje automatycznie do wszystkich absolwentów, a to gwarantuje światowe uznanie dyplomu na Uniwersytecie w Hradec Králové.

Uniwersytet składa się z pięciu części: Wydział Edukacji, Wydział Informatyki i Zarządzania, Wydziału Filozoficznego, Wydział Nauk oraz Instytutu Pracy Socjalnej.

Wydział powstał w dniu 1 września 2010 roku, składający się z pięciu departamentów - biologii, fizyki, chemii, informatyki i matematyki, w tym trzech kursów, studiów podyplomowych i jednej sumy 271 studentów. Od początku udało nam się zwiększyć liczbę akredytowanych programów studiów w wieku siedemnastu lat, z czego istnieją dwa doktoranckich, magisterskich sześć i dziewięć bachelor's studia. Oprócz tych nowych i skutecznych procedur akredytacyjnych, udało nam się również zdobyć nasze pierwsze prawo inauguracyjny w dziedzinie teorii edukacji w dziedzinie fizyki.

Lokalizacje

  • Hradec Kralove

    Rokitanského 62

    pytania