Keystone logo
University of Helsinki Magister chemii i nauk molekularnych
University of Helsinki

Magister chemii i nauk molekularnych

Helsinki, Finlandia

2 Years

Język angielski, Fiński, Szwedzki

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 18 000 / per year *

W kampusie

* dla studentów spoza UE/EOG

Wstęp

Jak wykrywać choroby z oddechu?

Czy wypalone paliwo jądrowe można bezpiecznie przechowywać w skale? Jakie korzyści przynosi biogospodarka chemia? W programie magisterskim z chemii i nauk molekularnych poznasz eksperymentalne metody badawcze w wielu dziedzinach chemii, takich jak chemia analityczna i syntetyczna, radiochemia, badania molekularne i spektroskopia. Studia zapewniają doskonałą podstawę wiedzy i przygotowują do sprostania lokalnym i globalnym wyzwaniom.

Uczenie się

W programie magisterskim z chemii i nauk molekularnych dogłębnie zapoznasz się z eksperymentalnymi metodami badawczymi w jednej lub kilku dziedzinach chemii, takich jak chemia analityczna i syntetyczna, radiochemia, badania molekularne i spektroskopia. Studia obejmują wykłady, egzaminy i nauczanie kontaktowe, zajęcia laboratoryjne, cykle prezentacji i seminaria. W porównaniu z licencjatem studia te wymagają bardziej samodzielnej pracy. Zwieńczeniem studiów magisterskich jest obszerna praca magisterska obejmująca badania praktyczne.

Program jest wielojęzyczny , co oznacza, że możesz ukończyć swój stopień w całości w języku angielskim, ale możesz również użyć fińskiego lub szwedzkiego, jeśli chcesz. Wszystkie kursy prowadzone przez program magisterski będą wykładane w języku angielskim.=

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Stypendia i Finansowanie

Możliwości związane z karierą

Opłata za program

O szkole

Chat with students

pytania