Keystone logo
University of Groningen Magister studiów północnoamerykańskich
University of Groningen

Magister studiów północnoamerykańskich

Groningen, Niderlandy

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

EUR 2314 / per year *

W kampusie

* Studenci UE/EOG: 2 314 euro | studenci spoza UE/EOG: 16 000 euro

Wstęp

Interdyscyplinarne podejście. Dynamika w nauczaniu. Relevant in Practice. American Studies at The University of Groningen.

Program studiów Master of Arts w Studiach Północnoamerykańskich ma jedną ścieżkę: American Studies.

Wszechstronne i wyzwanie - Całkowicie nauczany w języku angielskim przez międzynarodowo uznanych wykładowców, roczny tor magisterski w American Studies oferuje wciągające seminaria badawcze, które badają szeroki zakres teoretycznych, historycznych, społeczno-politycznych i kulturowych podejść do Ameryk.

Research-Focused and Flexible - W oparciu o swoje akademickie i zawodowe zainteresowania, możesz dostosować swoje tematy badawcze do swoich indywidualnych preferencji. Twój program zakończy się rozprawą magisterską badającą odpowiedni temat American Studies, który wybierzesz.

Praktyczne i międzykulturowe - Możesz zwiększyć swoje doświadczenie akademickie, studiując za granicą lub odbywając staż w Ameryce Północnej lub Południowej. Po ukończeniu studiów, Twoja wiedza na temat amerykańskich spraw gospodarczych, politycznych i kulturalnych w połączeniu z niezależnymi badaniami i umiejętnościami języka angielskiego wyróżni Cię w przyszłej karierze.

Dlaczego warto studiować ten program w Groningen?

  • Interdyscyplinarne podejście do Ameryk: historia, kultura popularna, polityka, ekonomia, ideologia, etniczność itp.
  • Doświadczona i wysoko wykwalifikowana międzynarodowa kadra nauczycielska
  • Szeroki zakres umiejętności, które można wykorzystać, takich jak płynne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie, krytyczne myślenie i zdolność do adaptacji kulturowej

Rekrutacja

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

Chat with students

pytania