Keystone logo
University of Groningen Magister podwójnego stopnia w chińskiej gospodarce i finansach
University of Groningen

Magister podwójnego stopnia w chińskiej gospodarce i finansach

Groningen, Niderlandy

24 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

EUR 2314 / per year *

W kampusie

* Studenci UE/EOG: 2209 € | studenci spoza UE/EOG: 16201 €

Wstęp

Czy jesteś zainteresowany karierą międzynarodową w Chinach lub angażujesz się w nie? Studiuj w Groningen i Szanghaju i zdobądź wiedzę i doświadczenie z pierwszej ręki na temat Chin oraz gospodarki, języka i kultury.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę globalnego ekonomisty lub konsultanta biznesowego, musisz znać politykę gospodarczą i monetarną oraz ekonomię polityczną wiodących narodów, a także być w stanie rozpoznawać trendy w gospodarce światowej.

Ten podwójny dyplom magisterski składa się z dwóch części. Podczas pierwszego roku będziesz studiować jeden z rocznych studiów magisterskich na Wydziale Ekonomii i Biznesu w Groningen. Rok drugi spędzam na Uniwersytecie Fudan w Szanghaju, gdzie oferowane są dwa utwory:

  • Chińska gospodarka : możesz studiować tematy związane ze strategiami gospodarczymi i biznesowymi, teoriami i praktykami Chin.
  • Finanse : możesz studiować tematy związane z finansami i Chinami.

Podstawowa treść obu ścieżek odzwierciedla rosnącą globalizację i ewolucję zachodzącą w organizacjach oraz w dziedzinie światowej ekonomii i finansów. Możesz także wziąć udział w ważnej międzynarodowej serii wykładów dotyczących biznesu i finansów. Jest to wyjątkowa okazja, aby uzyskać globalne spojrzenie na światową ekonomię lub finanse i uzyskać dwa uznane na całym świecie tytuły magisterskie.

Dlaczego warto studiować ten program w Groningen?

  • Dla tych, którzy aspirują do międzynarodowej kariery biznesowej, finansowej lub ekonomicznej w Chinach lub Azji Południowo-Wschodniej, ten podwójny dyplom oferuje wyjątkową okazję do studiowania na 2 kontynentach i zdobycia 2 uznanych tytułów magisterskich z 2 światowej klasy uniwersytetów.
  • Podczas studiów zyskujesz wgląd w konsekwencje globalizacji dla międzynarodowych korporacji i uczysz się rozpoznawać trendy w światowej gospodarce.
  • Program posiada międzynarodową akredytację AACSB i EQUIS, zapewniając wysokiej jakości edukację, do której dociera tylko 1% uniwersytetów na całym świecie.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Akredytacje

Stypendia i Finansowanie

Wynik programu

O szkole

Chat with students

pytania