Keystone logo
University of Gibraltar

University of Gibraltar

University of Gibraltar

Wstęp

Nasza misja

Główną misją Uniwersytetu jest reagowanie na bieżące potrzeby społeczne, a także kształtowanie przyszłości osobistych i zawodowych poprzez kształcenie, szkolenie i badania.

Angażuje się w wysokiej jakości nauczanie i uczenie się, wiodące światowe badania, wolność akademicką oraz zrównoważony rozwój Gibraltaru i regionu. Partnerstwa z biznesem, rządem, fundacjami charytatywnymi, opieką zdrowotną i instytucjami edukacyjnymi leżą u podstaw misji Uniwersytetu.

128663_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

"Jesteśmy nowym typem uniwersytetu. Ambitne i elastyczne, budujemy instytucję, która stwarza szansę dla naszych studentów, absolwentów i osób, które z nami pracują ", prof. Catherine Bachleda, pełniąca funkcję prorektora, University of Gibraltar

 • Małe klasy: Jesteśmy dumni z naszych rozmiarów. Bycie małym uniwersytetem pozwala nam oferować naszym uczniom niezrównane doświadczenie edukacyjne. Nasze mniejsze rozmiary klas pozwalają na bardziej osobiste podejście do nauczania i zapewniają przestrzeń do prawdziwego zgłębiania tematu. Będziesz czymś więcej niż innym uczniem, będziesz cennym członkiem społeczności UniGib.
 • Zajęcia pozalekcyjne: O ile bycie studentem wiąże się ze studiowaniem, to także o zabawie, budowaniu przyjaźni i wzięciu udziału w nowych doświadczeniach. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię przygoda, historia, sport, przyroda, muzyka na żywo, życie nocne czy po prostu spędzanie dnia na plaży, Gibraltar ma wszystko. Różnorodna, wielokulturowa, przyjazna społeczność sprawia, że jest to naprawdę wyjątkowe miejsce do życia i odkrywania.
 • Najnowocześniejsze udogodnienia: Nasz Europa Point Campus znajduje się na południowym krańcu Gibraltaru i oferuje najnowocześniejsze udogodnienia zaprojektowane w celu wzbogacenia i wzbogacenia nauki. Kampus, mieszczący się w wiktoriańskiej zbrojowni, łączy wyjątkowe historyczne elementy z nowoczesną architekturą i najnowszymi technologiami, tworząc niepowtarzalne przestrzenie do nauki.
 • Gibraltar to twój kampus: tętniąca życiem gospodarka Gibraltaru i wyjątkowa lokalizacja na skrzyżowaniu kulturowym, historycznym i biogeograficznym sprawiają, że jest to idealne miejsce do nawiązywania kontaktów, zdobywania znaczących doświadczeń branżowych i dodawania unikalnego punktu odniesienia do twojego badania. Jego bogata historia w połączeniu z dynamiczną społecznością "can-do" zapewnia przyjazne, bezpieczne i otwarte środowisko do nauki i życia.
 • Międzynarodowy wpływ: nasza sieć i wpływy wykraczają daleko poza Gibraltar. Jako student możesz uzyskać dostęp do międzynarodowej społeczności ekspertów, stowarzyszeń i instytucji, która pozytywnie wpłynie na twoje studia. Oprócz czerpania korzyści z silnych powiązań akademickich, możesz także wykorzystać ekscytujący ekosystem Gibraltaru w międzynarodowych firmach. Niektóre z najlepszych firm na świecie działają z Gibraltaru, co oznacza, że nigdy nie zabraknie Ci możliwości wyjścia i nawiązania kontaktów.
 • Gotowość do pracy: Umiejętność zatrudnienia i rozwój zawodowy są podstawą tego, co robimy. Chcemy rozwijać absolwentów, którzy są gotowi do pracy, więc zbudowaliśmy relacje z przemysłem na poziomie lokalnym i międzynarodowym. Większość naszych wykładowców i wykładowców to praktycy z branży, a ich "żywe" doświadczenie w zakresie standardów branżowych przekłada się na ich podejście i korzyści dla naszych uczniów. Praktyki odbywają się na wszystkich naszych studiach licencjackich, co oznacza, że zdobędziesz umiejętności i doświadczenie niezbędne do zdobycia zatrudnienia po ukończeniu studiów.
 • Ważne badania: Nasze badania obejmują szeroką tematykę związaną z Gibraltarem i / lub regionami śródziemnomorskimi. Nasze dwa specjalistyczne instytuty, Instytut Gibraltaru i Studiów Śródziemnomorskich oraz Instytut Życia i Nauk o Ziemi są ważnymi gałęziami naszej społeczności badawczej, zapewniając wsparcie i wiedzę ekspercką w wielu naszych współpracujących kampusach, w tym w Bibliotece Garnizonowej, Muzeum Gibraltaru, i Gibraltar Botanic Gardens.

128667_photo-of-woman-using-laptop-3194518.jpg

Funkcje kampusu

Najnowocześniejsze udogodnienia: nasz kampus Europa Point znajduje się w najbardziej wysuniętym na południe punkcie Gibraltaru i oferuje najnowocześniejsze udogodnienia zaprojektowane w celu ulepszenia i wzbogacenia nauki. Mieszczący się w wiktoriańskiej zbrojowni kampus łączy unikalne cechy historyczne z nowoczesną architekturą i najnowszymi technologiami, aby stworzyć dostosowane do potrzeb przestrzenie wspierające naukę.

  Lokalizacje

  • Gibraltar

   University of Gibraltar Europa Point Campus Gibraltar GX11 1AA, GX11 1AA, Gibraltar

  • Gibraltar

   Europa Point Campus, GX11 1AA, Gibraltar

  pytania