Keystone logo
University of Fribourg - Department of Medicine

University of Fribourg - Department of Medicine

University of Fribourg - Department of Medicine

Wstęp

The University of Fribourg jest miejscem, gdzie nauka, badania, zatrudnienie i wydarzenia wszystko się stało w tym samym czasie. Jego innowacyjna siła sprawia, że ​​ważną siłą sprawczą w handlowym i kulturalnym życiu regionu. Ponieważ przyciąga studentów i naukowców z każdej części Szwajcarii oraz z całego świata to ukształtowało życie w dwujęzycznym mieście Freiburg, ponieważ został założony w 1889 roku. Szeroka gama oferowanych kursów, wraz z wygodnym rozmiarze, należy University of Fribourg miejsce, gdzie kontakty interdyscyplinarne i osobiste są na porządku dziennym.

Wielojęzyczny i osobiste The University of Fribourg obejmuje pięć wydziałów, gdzie studiują ludzie, uczą i badawczych. Są Nauki humanistyczne, nauki, ekonomii i nauk społecznych, prawa i teologii. Jak również to istnieje wiele interdyscyplinarnych instytutów i centrów doskonałości. Na około 10000 studentów studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich programów otrzyma najwyższej klasy osobiste wsparcie od ponad 800 profesorów, wykładowców i asystentów badawczych. Kontakt osobisty w uczeniu się i nauczaniu Duży nacisk kładzie się na bezpośrednim kontakcie między nauczycieli i studentów, ponieważ uważamy, że jest to optymalny sposób dalszego rozwoju każdego człowieka.

Badania dwujęzyczne: unikatowe w Europie Jako jedyny dwujęzycznej uniwersytecie w Szwajcarii, University of Fribourg oferuje szeroki wachlarz kierunków studiów w języku francuskim, niemieckim lub obu. Istnieje również szereg kursów z międzynarodowym aspekcie które oferowane są w języku angielskim. Języki są nie tylko studiował tutaj, ale stanowią one część codziennego życia w społeczności uniwersyteckiej.

Centra doskonałości Dzięki ich pracy w centrach doskonałości oraz projektów badawczych, nasi naukowcy zaangażowani stale przyczyniają się do rozszerzenia horyzontów wiedzy we wszystkich dziedzinach. W ten sposób ich uwaga koncentruje się na rozwiązywaniu stale obecne i przyszłe wyzwania społeczeństwa. The University of Fribourg również cieszy się doskonałą międzynarodową renomę w badaniach. Oprócz licznych projektów badawczych finansowanych przez SNSF Uniwersytet organizuje Krajowe Centrum Kompetencji Badawczej (NCCR), jak również wiele centrów Interdyscyplinarnych badań.

Miasto uniwersyteckie "par excellence" Członkowie społeczności uniwersyteckiej pochodzą z 110 krajów i uczynić z jego Fribourg 40.000 mieszkańców miastem uniwersyteckim "par excellence". Oprócz dwóch głównych lokalizacjach Misericorde i Perolles, istnieje wiele innych budynków Uniwersytetu rozproszone po całym mieście.

Odległości są krótkie, tak aby cały Fryburg staje się, jak to było, jeden kampus. Połączenie jego średniowiecznego dziedzictwa i jego animowanego życia studenckiego nadaje niepowtarzalny urok tego miasta Książąt Zähringen.

Lokalizacje

  • Fribourg

    University of Fribourg Av. de l'Europe 20 CH-1700 Fribourg, , Fribourg

Programy

    pytania