Keystone logo
University of Flores

University of Flores

University of Flores

Wstęp

UFLO zostało założone w 1995 roku w celu szkolenia obywateli, specjalistów, techników i badaczy, którzy integrują swoją obecną dyscyplinę z potrzebami społecznymi i środowiskowymi. Zarządza swoimi działaniami z globalnej perspektywy, która wychodzi od lokalnych i regionalnych potrzeb.

Ostateczna akceptacja: 15 września 2015 r. University of Flores reprezentowany przez Rektora, Mg. Nestor Blanco otrzymał dekret ostatecznego zatwierdzenia na warunkach określonych w ustawie 24,521. Tak więc ówczesny Prezydent Narodu Dra. Cristina Fernández de Kirchner wręczyła Rektorowi Dekret Krajowej Władzy Wykonawczej nr 1889 na mocy aktu odbywającego się w Hali Dwustulecia Argentyńskich Kobiet w ramach różnych zapowiedzi i prezentacji projektów związanych z edukacją.

Obecnie Uniwersytet ma dwie lokalizacje, w których odbywają się szkolenia, innowacje i transfer. Siedziba w Buenos Aires jest podzielona na cztery budynki: trzy w dzielnicy Flores w Buenos Aires i aneks w mieście Bella Vista, w prowincji Buenos Aires. Siedziba regionalna Comahue znajduje się w mieście Cipolletti w prowincji Río Negro.

Lokalizacje

  • Caballito

    Rivadavia,5741, C1406, Caballito

    pytania