Keystone logo
University of Exeter Business School Magister rachunkowości i podatków
University of Exeter Business School

Magister rachunkowości i podatków

Exeter, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Magister rachunkowości i podatków to wyjątkowy program zaprojektowany, aby zaoferować Ci akademickie zrozumienie na wysokim poziomie współczesnych zmian w polityce i praktyce podatkowej, wraz z rachunkowością, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w międzynarodowym kontekście globalnym.

Krótko mówiąc, naszym celem jest zapewnienie możliwie najlepszego przygotowania do długiej i udanej kariery w księgowości ze specjalizacją w dziedzinie podatków.

Podstawowe moduły podatkowe są akredytowane przez ACCA i obok tradycyjnych zagadnień księgowych, obejmujemy wszystkie aspekty opodatkowania, w tym opracowywanie i wdrażanie polityki oraz praktyczne funkcjonowanie systemów podatkowych w Wielkiej Brytanii i za granicą. Zrozumiesz szeroki zakres tematów, a różnorodne opcjonalne moduły dają szansę na specjalizację, jeśli zdecydujesz się to zrobić na wczesnym etapie kariery.

Połącz swoje studia z ADIT

Nigdy nie było tak ekscytującym czasem być międzynarodowym doradcą podatkowym. W coraz bardziej połączonym świecie specjaliści podatkowi muszą być na bieżąco, aby skorzystać z wyzwań i możliwości, jakie oferuje dzisiejsza firma. Ale jak możesz się wyróżnić?

Daj sobie wyraźną przewagę dzięki ADIT

ADIT, międzynarodowa kwalifikacja podatkowa, jest zaawansowanym oznaczeniem podatku transgranicznego. Zaprojektowany przez radę wiodących światowych ekspertów, został stworzony, aby zapewnić solidne podstawy międzynarodowego podatku, które dzisiejszy profesjonalista musi wyróżniać się z tłumu.

Korzyści z ADIT obejmują:

 • Kwalifikacja uzupełniająca - ADIT uzupełnia tytuł magistra w dziedzinie podatków profesjonalną, międzynarodową kwalifikacją podatkową.
 • Dwa za jeden - zdobądź dwa kwalifikacje za wysiłek jednego. MSc University of Exeter w zakresie rachunkowości i podatków oferuje naukę związaną z ADIT, a studenci mogą wykorzystać swój projekt badawczy, aby wypełnić opcję rozszerzonego eseju ADIT zamiast trzeciej pracy.
 • Egzaminy praktyczne - pytania egzaminacyjne ADIT mają na celu symulację rzeczywistych scenariuszy i postawienie studentów w roli specjalisty podatkowego.
 • Globalny poziom odniesienia - niezależny sposób wykazania międzynarodowej wiedzy podatkowej, zarządzany przez uznany na całym świecie organ podatkowy.
 • Uznanie kwalifikacji zawodowych - ADIT jest akredytowany przez Chartered Institute of Taxation (CIOT), organizację charytatywną i wiodącą organizację zawodową zajmującą się wyłącznie podatkami.

Zwiększ swój stopień dzięki możliwościom Study Overroad

Podwójny stopień

Spędź swój pierwszy rok w Exeter, a drugi rok w innej światowej klasy instytucji międzynarodowej, co zaowocuje dwoma tytułami magisterskimi i możliwością dalszego poszerzania wiedzy. Oferujemy trzy fantastyczne opcje podwójnego stopnia z:

 • Grenoble Ecole de Management we Francji
 • EBS University of Business and Law w Niemczech
 • Fudan University School of Economics w Chinach

Możliwość studiowania z Fudan jest specyficzna dla MSc Economics, MSc Economics

Struktura programu

Podczas programu będziesz studiować moduły (w tym rozprawę) w sumie 180 punktów.

Należy pamiętać, że struktury programu mogą ulec zmianie.

Program dzieli się na jednostki studiów zwane modułami, którym przypisano kilka "kredytów". Ocena zdolności kredytowej modułu jest proporcjonalna do całkowitego obciążenia pracą, przy czym 1 punkt jest nominalnie równoważny 10 godzinom pracy.

Uczenie się i nauczanie

Nasze podyplomowe programy szkoleniowe wykorzystują szereg metod nauczania, w tym wykłady, seminaria i tutoriale.

Wykłady

Celem wykładów jest przekazanie informacji na temat idei, które są kluczowe dla modułu i pomoc w zrozumieniu złożonych pomysłów. Wiele materiałów dydaktycznych do wykładów jest udostępnianych w formie elektronicznej, aby towarzyszyć notatkom, które robisz podczas wykładu. Wykłady prowadzone są przez wielu pracowników, w tym czołowych profesorów, którzy integrują swoje najnowsze wyniki badań z otrzymywanym nauczaniem. Opinie wykładowców, w tym członków przemysłu, również przyczyniają się do niektórych modułów.

Seminaria i samouczki

Seminaria i tutoriale obejmują dogłębne badanie zagadnień poruszanych w wykładach, a także daje możliwość omówienia różnych pojęć i teorii oraz otrzymywania informacji zwrotnych na temat zadań pisemnych.

Oszacowanie

Moduły są oceniane poprzez połączenie pracy grupowej, zajęć, pracy projektowej i egzaminów; ważenie każdego z tych komponentów będzie się różnić w zależności od wymogów akademickich modułu. Egzaminy są zwykle przechowywane na końcu modułu, w styczniu i maju / czerwcu.

Wymagania wstępne 2020

 • Średnio brytyjski stopień 2: 2 lub równoważny (55%) z wyróżnieniem w dyscyplinie biznesowej, takiej jak rachunkowość, biznes, ekonomia, finanse lub zarządzanie, z uznanego uniwersytetu.
 • Kandydaci mogą również oferować papiery ACCA F1-F9.
 • IELTS (akademicki) Ogólna ocena 6.5. Nie mniej niż 6,0 w dowolnej sekcji.
 • TOEFL IBT * Ogólny wynik 90 z minimalnymi wynikami 21 za pisanie, 21 za słuchanie, 22 za czytanie i 23 za mówienie.

Studenci zagraniczni

Jeśli jesteś studentem zagranicznym, odwiedź nasze międzynarodowe strony równoważności, aby sprawdzić, czy Twoje obecne kwalifikacje akademickie spełniają nasze wymagania dotyczące przyjęcia.

Kariera

Nasze programy magisterskie mają na celu przygotować cię do udanej kariery, gdziekolwiek na świecie planujesz pracować. Pracodawcy oczekują od swoich doktorantów zaawansowanych umiejętności komunikacyjnych i technicznych, pracy zespołowej i niezależnych badań, zarządzania projektami oraz najnowszej wiedzy specjalistycznej.

Magister rachunkowości

Kariera w księgowości

Globalne zapotrzebowanie na księgowych i menedżerów finansowych oznacza, że ​​możesz konkurować z różnymi usługami w szerokim zakresie sektorów i firm, od dużych międzynarodowych korporacji do małych i średnich przedsiębiorstw, organizacji sektora publicznego i organizacji charytatywnych. Ten program studiów może przygotować Cię do różnych ról, w tym:

 • Zawodowy księgowy: rachunkowość finansowa; Rachunkowość sądowa; Rachunkowość zarządcza; Zapewnienie; Rewizja.
 • Analityk finansowy zorientowany na sektor komercyjny lub publiczny.

Dzięki starannemu doborowi tematu badawczego do swojej dysertacji i opcjonalnym modułom, takim jak instrumenty pochodne, analiza inwestycji, bankowość lub międzynarodowe zarządzanie finansowe, możesz rozwinąć specjalizację, aby zwiększyć szanse na zatrudnienie.

Rozwijanie stosowanych umiejętności IT poprzez wykorzystanie Thomson Reuters Datastream i innych finansowych baz danych i systemów oprogramowania jako części modułów, będziesz miał najnowszą wiedzę techniczną, aby rozpocząć swoją karierę.

Potencjalnymi pracodawcami są firmy księgowe „The Big Four” i firmy świadczące profesjonalne usługi: Ernst

Nasze kariery

Rozwijanie umiejętności i perspektyw zawodowych

University of Exeter Business School zapewnia szeroki zakres wsparcia, aby pomóc Ci rozwinąć umiejętności atrakcyjne dla pracodawców.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Magister rachunkowości i finansów
  • Guildford, Wielka Brytania
 • Mistrz online w zarządzaniu Blockchain
  • Spain Online, Hiszpania
 • Magister finansów, rachunkowości i podatków (mgr)
  • Online