Keystone logo
University of Economics in Katowice European Master's in Customer Relationship Marketing (MERCURI)
University of Economics in Katowice

European Master's in Customer Relationship Marketing (MERCURI)

Katowice, Polska

2 Years

Język angielski

Pełny etat

30 Jun 2024

Oct 2024

PLN 7500 / per semester *

W kampusie

* studenci spoza UE: 12204 zł | Polacy, posiadacze Karty Polaka, studenci UE i inni: 5150 zł za semestr

Wstęp

MERCURI to dwuletni program, który skupia się na krytycznym charakterze relacji między klientami a firmami/markami. Program zapozna studentów ze złożonością zachowań klientów i ich determinantami oraz wyjaśni zasady, warunki i podstawy podejmowania decyzji i strategii rynkowych. Jako taki, program pozwoli studentom mieć szerszą perspektywę opartą na lepszym zrozumieniu klienta i jego relacji z firmami.

Jeśli chcesz studiować w 4 krajach (Polska, Francja, Niemcy, Hiszpania), interesujesz się marketingiem i chcesz zdobyć praktyczną wiedzę - MERCURI jest dla Ciebie. Zdobędziesz wiedzę z zakresu marketingu, zbudujesz międzynarodową sieć kontaktów, a także będziesz miał możliwość uzyskania podwójnego dyplomu Uniwersytetu Grenoble Alps i University of Economics in Katowice.

Struktura programu

Studia odbywają się w czterech partnerskich uczelniach europejskich: Université Grenoble Alpes (Francja), Aschaffenburg University of Applied Sciences (Niemcy), Universidad Cardenal Herrera (Hiszpania) oraz University of Economics in Katowice (Polska). Każdy semestr realizowany jest w innym kraju.

Zajęcia prowadzone są w języku angielskim w formie wykładów, ćwiczeń, kursów językowych i seminariów. Studenci zobowiązani są również do współpracy z przedsiębiorstwami i realizacji projektów doradczych oraz staży. Wykładowcy wykorzystują metody interaktywne, specjalistyczne oprogramowanie komputerowe, a także metody oparte na koncepcji "experiential learning" oraz "intensive program".

Wykładowcy

Podczas studiów wykorzystywane są takie metody jak: uczenie się przez doświadczenie, uczenie się na podstawie studium przypadku, zajęcia interaktywne, zajęcia online, programy intensywne. Są też zajęcia prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych pracowników naukowych i praktyków, a studenci muszą pracować nad projektem doradczym i realizować praktyki.

Rekrutacja

Program

Wynik programu

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

O szkole

pytania