Keystone logo
University of Dundee Magister języka angielskiego i polityki (z wyróżnieniem)
University of Dundee

Magister języka angielskiego i polityki (z wyróżnieniem)

Dundee, Wielka Brytania

4 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 21 900 / per year *

W kampusie

* for International students

Wstęp

Połączenie studiów anglojęzycznych i politologicznych zapewnia bardzo szeroką gamę modułów do wyboru i może prowadzić do różnorodnych karier.

Można studiować historię literatury angielskiej od średniowiecza aż do czasów współczesnych. Zacznij od podstawowego przeglądu tematu i przejdź do wyboru modułów odpowiadających Twoim zainteresowaniom.

Szeroka gama modułów daje możliwość studiowania wszystkiego, od Szekspira po science fiction, poezję romantyczną po poezję współczesną, twórcze pisanie po kulturę wizualną, od powieści wiktoriańskich po filmy hollywoodzkie.

Polityka stawia czoła poważnym problemom, które mają wpływ na społeczeństwa na całym świecie. Otrzymasz przegląd brytyjskiego systemu politycznego, a także przeanalizujesz niektóre z najbardziej złożonych problemów, przed którymi stoi ludzkość, oraz idee, które leżą u ich podstaw. Tytuł magistra oznacza, że studiujesz politykę równolegle z innymi przedmiotami, od historii po geografię i języki po psychologię. Na poziomach 3 i 4 będziesz mógł się specjalizować.

Nasze obecne nauczanie obejmuje opcjonalne moduły dotyczące polityki rosyjskiej, irlandzkiej i bliskowschodniej, narodów i nacjonalizmu, teorii politycznych oraz praw człowieka i interwencji humanitarnej. Poruszane są również takie tematy, jak nielegalne narkotyki, płeć i seksualność, zrównoważony rozwój środowiska i nadzór.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

O szkole

Chat with students

pytania