Keystone logo
© Eva Dang
University of Derby

University of Derby

University of Derby

Wstęp

Intro

W University of Derby wierzymy, że wszystko jest możliwe. Dzięki szerokiej gamie kursów na poziomie podstawowym, licencjackim i podyplomowym, możemy pomóc Ci w rozpoczęciu kariery. Wiemy, jak ważne jest, aby mieć najlepsze nauczanie i jesteśmy dumni, że zostaliśmy ocenieni na Złoto w Ramach Doskonałości Nauczania; ale oferujemy również o wiele więcej, z najlepszymi obiektami uniwersyteckimi w kraju, możliwościami doświadczenia w branży i praktycznym, praktycznym uczeniem się, aby uczynić studia istotnymi dla życia po ukończeniu studiów. Aby poszerzyć swoje horyzonty, oferujemy szeroką gamę możliwości studiowania za granicą, niezależnie od tematu - świetny sposób na poznanie innej kultury, poznanie nowych ludzi i dodanie do CV.

Udogodnienia

Nasz główny kampus znajduje się w Derby, mieście technologicznym, gdzie wiele się dzieje. Kampus rozciąga się na kilka miejsc, od naszej głównej na Kedleston Road, w której mieści się również nasze Centrum Sportowe i główna biblioteka, do One Friar Gate Square, naszego specjalistycznego budynku dla kursów prawa i kryminologii. Markeaton Street to twoja baza sztuki, inżynierii i technologii, a także nowe Centrum STEM, a także osobny budynek poświęcony modzie i tekstyliom. Krótkim krokiem jest pięknie odrestaurowany Mill Britannia, gdzie można uczyć się sztuk pięknych, tańca, pracy socjalnej lub kreatywnych terapii ekspresyjnych.

Wszystkie nasze witryny zapewniają przestrzenie do nauki i punkty gastronomiczne na czas przerwy między wykładami. W ciągu ostatnich dziesięciu lat zainwestowaliśmy 200 milionów funtów w nasze obiekty, co oznacza, że będziesz się uczyć w otoczeniu zaawansowanych technologii, w tym na ślepym oddziale szpitalnym, wielo-scenicznym ośrodku szkolenia sądowego i Bloomberg Financial Markets Lab, by wymienić tylko kilka .

Istnieje bezpłatny transport między miejscami w Derby, noclegami i centrum miasta, więc łatwo jest się poruszać.

Nasz Buxton Campus to wiodące miasto spa i odnowy biologicznej na skraju Peak District, jednego z najbardziej ruchliwych parków narodowych w Wielkiej Brytanii. Miasto stanowi doskonałą lokalizację dla naszej gościnności, spa, sztuki kulinarnej, imprez, turystyki i kursów na świeżym powietrzu. Mamy siedzibę w historycznej Devonshire Dome, wyposażonej we wszystko, czego potrzebujesz, aby doskonalić swoje umiejętności, w tym wysokiej klasy kuchnię, restaurację i kawiarnię oraz wielokrotnie nagradzane komercyjne spa.

W Chesterfield znajdziesz stare i nowe połączenie, aby stworzyć najnowocześniejsze usługi w zakresie pielęgniarstwa i opieki zdrowotnej. Przekształciliśmy dawne gimnazjum Chesterfield Girls w nowoczesną, jasną bazę do nauki. Wśród jego udogodnień znajduje się najnowocześniejszy interaktywny pakiet immersyjny, replikujący rzeczywiste scenariusze w bezpiecznym środowisku edukacyjnym.

Życie studenckie

Nasza aktywna Unia Studentów organizuje szereg działań, które pomogą Ci w pełni wykorzystać czas spędzony z nami. Welcome Fortnight nie daje ci jednej, ale dwóch tygodni zabawy, kiedy wkraczasz na uniwersytet.

Noce klubowe i imprezy wkrótce zaprzyjaźnią się, a kina na świeżym powietrzu i noce z otwartym mikrofonem zapewnią coś bardziej wyluzowanego. Sport jest oferowany na poziomie konkurencyjnym lub społecznym, a towarzystwa obejmują szereg przedmiotów akademickich, hobby i inne zainteresowania. Unia jest także po to, aby reprezentować i wspierać Cię przez cały czas na Uniwersytecie.

Derby ma tętniące życiem centrum miasta z mnóstwem miejsc do jedzenia i picia. Istnieją kina, centrum sztuki i duży wybór rozrywek, od klubów nocnych po pokoje ucieczki, centrum trampoliningu, lodowisko świąteczne, kręgle i kryty golf. Jeśli lubisz robić zakupy, kryte centrum handlowe Intu ma duży wybór sklepów, a zabytkowa dzielnica katedralna ma kilka indywidualnych butików i sklepów specjalistycznych.

Buxton to spokojniejsze miasto i doskonała baza wypadowa do uprawiania sportów na świeżym powietrzu, idealna, jeśli lubisz spacery, wspinaczkę, jazdę na rowerze lub kajakarstwo. Jest również dobrze znany ze swojej sceny artystycznej i kulturalnej, z popularnym letnim festiwalem sztuki wśród kilku wydarzeń. Jest tu dobry wybór sklepów, barów i restauracji, ale to tylko krótka podróż do jasnych świateł w Manchesterze, jeśli chcesz spędzić wielką noc - dzięki czemu możesz uzyskać to, co najlepsze z obu światów.

Dni Otwarte

Chcielibyśmy powitać Cię na Dniu Otwartym. To najlepszy sposób na poznanie Uniwersytetu i zadawanie wszystkich pytań dotyczących kursu, miasta i kampusów. Możesz wybrać się na wycieczkę po kampusie z aktualnymi studentami, porozmawiać o temacie, którego chcesz się uczyć, spotkać studentów i pracowników, którzy mogą ci powiedzieć, jak to jest uczyć się tutaj i zwiedzić nasze zakwaterowanie. Dostępne są porady dotyczące składania wniosków, finansowania i studiowania za granicą, a także kursów dostępu, studiów online i innych opcji.

Dni Otwarte odbywają się przez cały rok - pełne informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Lokalizacje

  • Derby

    Kedleston Road (4,515.61 mi), DE22 1GB, Derby

pytania