Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Dayton School of Education and Health Sciences

University of Dayton School of Education and Health Sciences

University of Dayton School of Education and Health Sciences

Wstęp

W University of Dayton School of Education and Health Sciences koncentrujemy się na zapewnianiu studentom umiejętności i wiedzy potrzebnych do zmiany świata i osiągania doskonałych wyników w obszarach edukacji oraz nauk o zdrowiu i sporcie. Od unikalnych, najnowocześniejszych obiektów po naukę przez doświadczenie, studenci mają niezliczone możliwości zdobycia praktycznego doświadczenia i przygotowania się do znaczącej kariery jako pedagog lub specjalista w dziedzinie nauk o zdrowiu.

3 najważniejsze powody, dla których warto wybrać edukację i nauki o zdrowiu na UD

1. Podejście oparte na wartościach – edukacja, która ma znaczenie

Edukacja w Szkole Edukacji i Nauk o Zdrowiu UD jest mocno zakorzeniona w naszych katolickich, marianistycznych wartościach. Oznacza to, że staniesz się kompletnym profesjonalistą. Zyskasz wszechstronną perspektywę, z której będziesz mógł patrzeć na życie. Dowiesz się, jak połączyć uczciwość z innowacyjnością, co doprowadzi do satysfakcjonującej kariery, w której będziesz mógł wykorzystać swoje talenty dla większego dobra. Staniesz się obywatelem świata z silnym poczuciem odpowiedzialności moralnej i głębokim zrozumieniem swojej zdolności do jej kształtowania.

2. Edukacja zindywidualizowana – jesteś wyjątkowy. Twoja edukacja też taka powinna być.

Chcesz kontynuować podwójną specjalizację lub niepełnoletni? Chcesz studiować za granicą lub wykorzystać swoje umiejętności, aby pomóc swojej społeczności? Zdobyć edukację w świecie rzeczywistym poprzez staże i nauczanie studentów? W UD możesz dostosować swój plan edukacyjny, aby przygotować się na sukces osobisty i zawodowy. Twój doradca oraz Biuro Obsługi Dziekana i Studentów pomogą Ci opracować – i ukończyć – Twój plan.

3. Środowisko współpracy – skupienie się na społeczności

W UD będziesz zachęcany do dążenia do doskonałości, ale nie kosztem innych. Zamiast konkurować z innymi uczniami, będziesz częścią współpracującej, przyjaznej społeczności uczniów. Tutaj znajdziesz wspierające środowisko, w którym możesz zadawać pytania, rozwijać swoje zainteresowania i przygotować się na pełną sukcesów przyszłość. Co więcej, Twoje zajęcia będą prowadzone przez znakomitą, zaangażowaną kadrę pedagogiczną, a nie asystentów czy absolwentów.

Lokalizacje

  • Dayton

    Fitz Hall, Room 618 300 College Park, Dayton, OH, 45469 - 2969, Dayton

pytania