Keystone logo
© courtesy of University of Cincinnati Online
University of Cincinnati Online

University of Cincinnati Online

University of Cincinnati Online

WstępDostarczanie światowej klasy doświadczeń dla studentów poszukujących elastyczności online

171982_button_read-more-on-the-institutions-website2.png

The University of Cincinnati Online jest poświęcony dostarczaniu światowej klasy doświadczenia edukacyjnego, które zapewnia elastyczność dla zapracowanych profesjonalistów, uczących się przez całe życie i studentów z całego świata.

Wszystkie programy UC Online są prowadzone przez uznanych w kraju wykładowców i łączą innowacje z wolnością intelektualnych dociekań, aby stworzyć integracyjne środowisko dostosowane do potrzeb studentów UC Online.

Z każdym kursem studenci otrzymają narzędzia, umiejętności i edukację, aby rozwinąć swoje umiejętności, poszerzyć możliwości i wzbogacić swoje lokalne społeczności.

Stwórz ścieżkę akademicką, która pasuje do Twojego stylu życia i celów.

The University of Cincinnati Online zapewnia wysokiej jakości, online programy akademickie z premier badań i instytucji szkolnictwa wyższego znajduje się w sercu Cincinnati, Ohio. University of Cincinnati był jedną z pierwszych instytucji oferujących kursy online. Innowacje w edukacji są na pierwszym miejscu tego, co robimy.

Nasze elastyczne programy pozwalają na stworzenie ścieżki akademickiej, która pasuje do Twojego stylu życia i celów zawodowych.

Doświadczenie UC Online

Jesteśmy tu na każdym kroku dla studenta i jesteśmy w pełni zintegrowani z University of Cincinnati. Ciężko pracujemy, aby potencjalni studenci stali się studentami i ostatecznie absolwentami University of Cincinnati.

Jesteśmy pewni, że zgodzisz się z nami, gdy mówimy, że edukacja jest ważna. Nie zawsze jednak jest ona łatwo dostępna, zwłaszcza dla osób pracujących zawodowo.

No właśnie, aż do teraz!

Dlaczego UC Online?

Zaangażowani w integrację

Top-Ranked

Łączenie się z wydziałami i absolwentami

Od pierwszego dnia, University of Cincinnati Online uczynił to misją, aby zapewnić środowisko, które jest all-inclusive. Z dumą możemy powiedzieć, że 27% naszej populacji absolwentów składa się z studentów pierwszego pokolenia.

The University of Cincinnati Online oferuje studentom równowagę doskonałości edukacyjnej i doświadczenia w świecie rzeczywistym. UC jest publicznym uniwersytetem badawczym z zapisami ponad 45.000 studentów i został nazwany "Wśród najlepszych krajowych uniwersytetów" według U.S. News & World Report.

Dołączenie do UC Online łączy Cię z uznanymi w kraju wykładowcami i pracownikami oraz społecznością studentów i absolwentów. Wszystkie zajęcia i program nauczania są dostosowane do pomocy w budowaniu umiejętności, narzędzi i zasobów potrzebnych do jasnej przyszłości, bez konieczności rezygnacji z jednego z wielu innych ważnych obowiązków.

Wsparcie od początku do końca studiów

Elastyczność: 100% Twojej drogi

Akredytacja

Żonglowanie szkołą, karierą, a czasem i rodziną może być trudne. University of Cincinnati Online zapewnia Enrollment Services Advisors i Student Success Coordinators , którzy rozumieją wymagania zajętego życia. Poprowadzimy Cię przez każdy etap procesu przyjęcia, pomożemy Ci w wyborze kursu, odpowiemy na Twoje pytania i utrzymamy Cię na ścieżce do ukończenia stopnia.

Nasze programy całkowicie online umożliwiają zdobycie stopnia naukowego bez konieczności rezygnacji z obecnej pracy. Zaprojektowane dla studentów w każdym wieku, te programy pomogą Ci ukończyć studia, rozszerzyć swój stopień stowarzyszony lub zdobyć ten tytuł licencjata, o którym mówiłeś od lat.

UC Online i wszystkie kampusy regionalne są akredytowane przez Higher Learning Commission.

Nauka online pozwala na elastyczność i wygodę dla studentów, którzy próbują zrównoważyć życie, a jednocześnie uzyskać stopień naukowy. Jeśli jesteś osobą zmotywowaną i zdolną do samodzielnej pracy, kursy online mogą być dla Ciebie odpowiednie! Dzięki nauce online, dołączasz do społeczności online i spotykasz ludzi wirtualnie.

171998_uc14.JPG

Rankingi

The University of Cincinnati Online oferuje studentom równowagę doskonałości edukacyjnej i doświadczenia w świecie rzeczywistym. UC jest publicznym uniwersytetem badawczym, który został nazwany "Wśród najlepszych krajowych uniwersytetów", według U.S. News & World Report. Uniwersytet w Cincinnati znajdziesz na licznych rankingach i listach. Przekonasz się również, że programy UC są akredytowane na poziomie krajowym i regionalnym.

U.S. News & World Report Rankingi najlepszych programów oferowanych w. University of Cincinnati Online

Programy University of Cincinnati Online's nadal plasują się wśród najlepszych w narodzie przez U.S. News Rankings, wiodącą witrynę rankingową dla edukacji. Poniżej znajdują się wszystkie nagrody i wyróżnienia UC Online za rok 2020.

 • U.S. News and World Report - 5. miejsce wśród najlepszych programów online dla weteranów w dziedzinie pielęgniarstwa
 • U.S. News and World Report - 14 miejsce w rankingu najlepszych programów online w dziedzinie pielęgniarstwa
 • U.S. News and World Report - 7 miejsce w Best Online Master's in Criminal Justice Programs for Veterans
 • U.S. News and World Report - 12. w Best Online Master's in Computer Information Technology Programs
 • U.S. News and World Report - 11 miejsce w rankingu najlepszych programów online w dziedzinie wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych
 • U.S. News and World Report - 21. miejsce w rankingu najlepszych programów online dla magistrów biznesu

Dodatkowe rankingi US News i World Rankings

 • 46. miejsce w rankingu najlepszych programów magisterskich online w dziedzinie edukacji
 • 50. miejsce w rankingu najlepszych programów studiów magisterskich online w dziedzinie inżynierii
 • 51. miejsce w rankingu najlepszych programów MBA online
 • 75. miejsce w rankingu najlepszych programów studiów licencjackich online

Inne uznania

 • Nr 1 Online College w Ohio - Study.com
 • 2. w Best Online Master's in Health Informatics
 • 11. Najlepszy online MHA dla wartości przez Przewodnik po szkołach online
 • 2. w The Top 25 Online Master's in Taxation na inteligentnym.com
 • 3. w Best Online Respiratory terapii Degrees na collegechoice.net
 • 11. w Best Master's Degree in Criminal Justice na Best Value Schools
 • 26. w Best Online MBA Programs na poetsandquants.com
 • 30. w "Najlepszym niepełnym wymiarze czasu online Masters in Health Administration (MHA)". Inteligentny.com

Treść/informacja o programie jest pobierana z UofC

Funkcje kampusu

Różnica w UC online

Dzięki University of Cincinnati Online zapewniamy najwyższy poziom wygody, zasobów i narzędzi umożliwiających osiągnięcie celów zawodowych. Wszystkie nasze programy są prowadzone przez uznanych w całym kraju wydziały i oferują tę samą społeczność, którą zapewnia tradycyjne doświadczenie w klasie. Dzięki opcjom zarówno w pełnym, jak i niepełnym wymiarze godzin, możesz zdobyć stopień naukowy zgodnie z harmonogramem. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o różnicach w UC Online.

Program Doświadczenie

Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz do UC Online, aby uzyskać stopień licencjata lub magistra, będziesz mieć kursy zaprojektowane specjalnie dla studentów online i profesorów, którzy uwielbiają uczyć. Będziesz mieć zarówno doradcę akademickiego, jak i Koordynatora Sukcesu Studenta, który pomoże Ci jak najlepiej wykorzystać każdy semestr. Pomogą Ci wybrać zajęcia, zrozumieć narzędzia do nauki online i zlokalizować wszystkie kluczowe zasoby. Chcemy mieć pewność, że kochasz być UC Bearcat tak samo jak my!

Zasoby online dla studentów

Uczniowie zarejestrowani z University of Cincinnati Online mają dostęp do wielu różnych rodzajów zasobów. Możesz znaleźć wszystko, od zasobów bibliotecznych po wymagania techniczne i jak uzyskać pomoc techniczną. Nie masz pewności co do nauki online? Wymieniliśmy kilka kluczy do sukcesu. Nasz cel jest prosty: ułatwić Ci zostanie absolwentem University of Cincinnati.

  Referencje studentów

  Lokalizacje

  Lokalizacje
  • Cincinnati

   West Daniels Street,57, 45219, Cincinnati

   • facebook
   • linkedin
   • youtube
   • instagram
  • Cincinnati

   57 W Daniels St, Cincinnati, OH 45219, United States, 45219, Cincinnati

   pytania