Keystone logo
University of Cincinnati and College of Engineering and Applied Science

University of Cincinnati and College of Engineering and Applied Science

University of Cincinnati and College of Engineering and Applied Science

Wstęp

University of Cincinnati and College of Engineering and Applied Science znajdują się w czołówce innowacji XXI wieku. Dzięki najstarszemu w kraju programowi edukacji opartej na współpracy, światowej sławy wydziałowi, najnowocześniejszym obiektom badawczym i wymagającemu, wszechstronnemu programowi, program licencjacki CEAS zapewnia studentom wiedzę i umiejętności niezbędne do odniesienia sukcesu w dziedzinie inżynierii i technologii.

Uczenie się w świecie rzeczywistym

Nasza uczelnia to kolebka edukacji kooperatywnej. W całym kampusie usłyszysz, jak nazywamy edukację spółdzielczą jako spółdzielnię. Kooperacja jest częścią jej programu nauczania od ponad 100 lat. Na pierwszym miejscu wśród uczelni publicznych studenci kończą studia z rocznym doświadczeniem w branży.

Zwrot z inwestycji

Stopień UC CEAS to wyjątkowa wartość.

Inżynieria zajmuje pierwsze miejsce w Ohio pod względem zwrotu z inwestycji

75% studentów spółdzielni otrzymuje ofertę pracy od swojej firmy pośredniczącej.

Szybkie fakty

US News and World Report plasuje nasz program współpracy na pierwszym miejscu wśród publicznych uniwersytetów i trzecim w kraju.

Studenci mogą wybrać branżę lub spółdzielnię badawczą

Dostępne są lokalne, krajowe i międzynarodowe stanowiska kooperacyjne

18: 1 Stosunek liczby studentów do liczby wykładowców

23 Średnia wielkość klasy

W rdzeniu miejskim

Gdzie jest College of Engineering & Applied Science UC? W samym sercu Cincinnati w stanie Ohio! Dom z większą liczbą Fortune 500 na mieszkańca niż w Nowym Jorku czy Los Angeles, istnieją duże możliwości zatrudnienia w kooperacji i partnerstwa.

Misja

Zapewnienie światowej klasy doświadczenia edukacyjnego w zakresie inżynierii, informatyki i nauk stosowanych od studentów do studiów doktoranckich.

Poszerzanie granic wiedzy i rozpowszechnianie tych informacji wśród społeczności naukowej, przemysłu, rządu i ogółu społeczeństwa.

Wspieranie partnerstw z przemysłem, szerszą społecznością edukacyjną oraz władzami lokalnymi, stanowymi i federalnymi w celu poszerzenia doskonałości, dostępu i różnorodności.

Wizja

Wiodące miejskie uczelnie publiczne w dziedzinie inżynierii, informatyki i nauk stosowanych poprzez edukację, uczenie się przez doświadczenie oraz tworzenie i rozpowszechnianie wiedzy w nowej erze innowacji i wpływu.

Lokalizacje

  • Cincinnati

    2901 Woodside Drive, 45221, Cincinnati

    pytania