Keystone logo
University of Central Lancashire - Cyprus

University of Central Lancashire - Cyprus

University of Central Lancashire - Cyprus

Wstęp

Najlepsze z obu światów

University of Central Lancashire na Cyprze (UCLan Cyprus) znajduje się w Larnace i działa już dziewiąty rok. UCLan Cyprus to pierwszy kampus filialny Uniwersytetu Central Lancashire i jednocześnie w pełni licencjonowany uniwersytet na Cyprze. Unikalny i innowacyjny model
cypryjskiego i brytyjskiego uniwersyteckiego doświadczenia edukacyjnego, akredytowanych odpowiednio przez brytyjską agencję zapewniania jakości i cypryjską agencję zapewniania jakości i akredytacji w szkolnictwie wyższym (CYQAA).

Zbudowany na silnych podstawach akademickich, University of Central Lancashire (UCLan UK), nasz macierzysty uniwersytet, ma ponad 190 lat historii i jest uważany za jeden z najlepszych 6,5% wszystkich światowych uniwersytetów przez Centrum Światowych Rankingów Uniwersyteckich (CWUR) 2020 /21.

UCLan Cyprus działa pod patronatem akademickim UCLan UK, a po ostatnich zmianach politycznych związanych z wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej (BREXIT) jest uważany za wyjątkowy uniwersytet, łączący Wielką Brytanię i Europę pod względem badań, standardów akademickich , doświadczenia studenckie i wymiana studencka.

Ukończenie studiów na UCLan Cyprus będzie skutkowało uzyskaniem podwójnego dyplomu (dwa certyfikaty) z dwóch uniwersytetów, UCLan UK i UCLan Cyprus, uznawanymi nie tylko na Cyprze i w Wielkiej Brytanii, ale także w całej Europie i poza nią.

Nasza wizja

Strategiczną wizją UCLan Cyprus jest zbudowanie wiodącego, nowoczesnego uniwersytetu o globalnym zasięgu na skrzyżowaniu trzech kontynentów (Europy, Azji i Afryki), zapewniającego kształcenie licencjackie i podyplomowe. UCLan Cyprus będzie uniwersytetem uznanym za zaangażowanie w najlepsze studenckie doświadczenie uniwersyteckie, wybitne badania, innowacyjną naukę i cenne zaangażowanie w przemysł i społeczności na Cyprze, we wschodniej części Morza Śródziemnego, na Bliskim Wschodzie i poza nią.

Nasza misja

  • Promuj dostęp do doskonałości, umożliwiając Ci rozwój swojego potencjału
  • Ceń i praktykuj równość szans, przejrzystość i tolerancję
  • Dąż do doskonałości we wszystkim, co robimy: lokalnie, regionalnie i międzynarodowo
  • Współpracuj z firmami, społecznością i innymi nauczycielami

Lokalizacje

  • Larnaca

    12 – 14 University Avenue Pyla, Larnaka, Cyprus, 7080, Larnaca

pytania