Keystone logo
University of California Davis (UC Davis) College of Engineering

University of California Davis (UC Davis) College of Engineering

University of California Davis (UC Davis) College of Engineering

Wstęp

Od swojego powstania w 1962 roku UC Davis College of Engineering ukończył ponad 29 000 studentów inżynierii i informatyki, studiujących w różnych dyscyplinach, od biotechnologii po eksplorację kosmosu.

W całej swojej historii UC Davis College of Engineering dokonał pozytywnych zmian w świecie poprzez społecznie odpowiedzialną inżynierię. Dziś z dumą przygotowujemy ponad 4600 studentów studiów licencjackich i prawie 1200 studentów studiów magisterskich, aby stać się kolejnym pokoleniem liderów inżynierii i przedsiębiorców.

Łącząc ludzi i technologię, rozwiązujemy najpilniejsze problemy świata

i stworzyć kolejne pokolenie liderów inżynierii i przedsiębiorców. Nasi wykładowcy, studenci, pracownicy i partnerzy współpracują, aby zaprojektować lepsze jutro i dokonać pozytywnej zmiany na świecie. Jest we wszystkim, co robimy.

Tworzenie lepszego świata wymaga rozwiązań innego kalibru, wymagających innowacji w różnych dyscyplinach i przy zastosowaniu podejścia skoncentrowanego na projektowaniu. Od energii, klimatu i transportu po biomedycynę, technologię rolniczą i eksplorację kosmosu - dążymy do tego, aby zrównoważony, zdrowszy i bardziej odporny świat był w zasięgu ręki.

Lokalizacje

  • Davis

    Bioletti Way,2063, 95616, Davis

    pytania